Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

Mide ve bağırsağından uyuşturucu çıktı!

Erzurum'da, İran uyruklu şüphelinin mide ve bağırsağından sentetik uyuşturucu çıktı. Şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı hakimlik tarafından tutuklandı.Yazının Devamını Cumhuriyet'te okuyabilirsiniz
Ana SayfaHaberlerBilim ve TeknolojiWhatsApp'tan yeni tasarım: Topluluklar ve gruplar aynı yerde

WhatsApp’tan yeni tasarım: Topluluklar ve gruplar aynı yerde


WhatsApp, son Android güncellemesiyle birlikte toplulukları ve grupları tek bir yerde topluyor. Öte yandan platformun sohbet kutusunda bulunan topluluklar simgesini yeniden tasarladığı görüldü.

WhatsApp, sohbet ekranında grup konuşmalarının simgesini yeniden tasarladı.

Bazı beta test kullanıcıları toplulukları tanımlamak için yeni bir simge görebilirler ve bu simge, bazı grup sohbetlerini içeren bir topluluk olduğunu gösteren birden fazla simge görüntüler.

WhatsApp’ın bu güncellemeyle, toplulukların kullanımını daha net ve gezinmesi daha kolay hale getirme ve diğer konuşmalardan daha iyi bir şekilde ayırt etmek istediği belirtildi.

Topluluk grup sohbetlerinin daha kolay tanımlanmasını sağlayan yeni simge, Google Play Store’dan Android için en son WhatsApp beta güncellemesini yükleyen bazı beta test kullanıcılarına sunuldu ve önümüzdeki haftalarda daha da fazla kişiye sunulacak.Haberin Devamını NTV’de okuyabilirsiniz