Vatanseverler, mücadele eden Kardinallere karşı playoff umutlarını canlı tutmayı hedefliyor


Kolay bir yol olmadı, ancak New England Patriots normal sezonda oynanacak beş maçla kendilerini playoff çekişmesinin içinde buluyor. New England, birden fazla oyun kurucu yaralanması ve yeni bir hücum koordinatörüne sert bir geçişle mücadele etti, ancak bir şekilde Pazartesi gecesi maçına 6-6’da oturuyor.

karşısında aldığı galibiyetle Arizona Kardinalleri Pazartesi günü Patriots 7-6’ya geçerek takımı Los Angeles Şarj Aletlerişu anda AFC’de son playoff noktasını elinde bulunduran ve New York Jetleridışarıdan içeriye bakanlar.

mac jones ve Rhamondre Stevenson, mücadele eden bir Cardinals takımını alt etmeye çalışacak. Arizona, Pazartesi günkü maça iki maçlık bir mağlubiyet serisi ile giriyor. Takım tüm sezon boyunca temellerini bulmak için mücadele etti ve yıl boyunca 4-8’de oturuyor. Kyler Murray Kardinallerin hücumu bazılarının beklediği ezici güç olmamasına rağmen, bir kez daha sağlam rakamlar ortaya koydu. Dönüşü DeAndre Hopkins yıldız alıcı cezadan döndüğünden beri takım altı maçın beşinde en az 21 sayı attığı için yardımcı oldu.

Jones ve Patriots, rekabetçi bir AFC’de hayatta kalabilir mi, yoksa Kardinaller spoiler mi oynayacak? Cardinals ve Patriots “Pazartesi Gecesi Futbolu”nda kafa kafaya giderken en son haberleri, güncellemeleri, sakatlıkları ve skorları verirken Yahoo Sports’u takip edin.Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―