Tom Brady 2023’te oynayacak mı? 49ers, Jets ve QB geri dönerse diğer takım seçenekleri


Olarak Tom Brady ve Tampa Körfezi Korsanlar normal sezonun son dört haftasına giriyor, GOAT ve 2020 Super Bowl şampiyonları kendilerini kuşatılmış NFC Güney’in zirvesinde kalma mücadelesinin içinde buluyor.

Pazar günkü San Francisco’daki büyük mağlubiyetle 6-7’ye düşmesine rağmen Bucs, NFC’nin dördüncü seri başı olarak sezon sonrası bir teklif için konumunu koruyor.

ile tarihler Cincinnati, arizona ve tümen düşmanları Karolina ve atlanta beklemek ve bu kolay bir yol değil. Ancak Bucs, tüm sezon boyunca onlardan kaçan tutarlılık ve uyumu bulmaya çalışacak ve ardından bu ivmeyi sezon sonrasına taşıyacak.

Tampa Bay’in başka bir Lombardi Kupası arayışının sonucu ne olursa olsun, Brady’nin geleceği, sezonun en ilgi çekici hikayeleri arasında yer alacak. Çoğu NFL içerdekiler onun muhtemelen emekli olacağına inanıyor, ancak Brady niyetini açıklamadığı için her şeyin mümkün olduğunu kabul ediyorlar.

Takımının bu sezon yaşadığı zorluklara rağmen, Brady pozisyonundaki en iyi oyunculardan biri olmaya devam ediyor. Yani, 46 yaşında oynamaya devam etmek istiyorsa, NFL tarihinin en çok madalya kazanan oyuncusu muhtemelen taliplerden payına düşeni alacaktır.

Brady elbette seçici olurdu. Onun ciddi olarak dikkate aldığı herhangi bir takımın güçlü bir savunmaya, kaliteli bir hücum hattına, yeterli hücum silahlarına ve hücumun yönü konusunda Brady’den gelecek girdilere açık bir baş antrenöre sahip olması gerekir.

İşte 2023’te Brady için en gerçekçi seçenekler arasında yer alan takımların bir listesi.

Tampa Körfezi Korsanları

Bucs, Brady’nin şovun yıldızı olduğu bu zorlayıcı futbol penceresini genişletmeye çalışmaktan kesinlikle keyif alacaktı. Brady’yi tutmak biraz finansal manevra gerektirecek, çünkü Tampa Bay önümüzdeki sezon sınırın 40 milyon dolardan fazla olacağını tahmin ediyor. Ancak Brady’nin, ekibine uyum sağlamak ve önemli yükseltme satın almalarına izin vermek için anlaşmasını birçok kez yeniden düzenlediğini gördük. Tampa Bay, savunma ve hücum hattını yeniden düzenlerken, aynı zamanda başka bir pas yakalayıcı dar son eklemelidir. Aşinalık, özellikle hücum koordinatörü Byron Leftwich bir baş antrenörlük işi için yola çıkmazsa baştan çıkarıcı olabilir.

Brady Körfez Bölgesi’nde büyüdü, bu yüzden bu hareket onun için çok anlamlı olacaktır. 49ers için oynamaya önceden ilgi duyduğu bildirildi. Şimdi zamanlama her iki taraf için de doğru mu? San Francisco’nun kanıtlanmamış olanlarla ilgili bazı düzenlemeleri olurdu. Trey LanceAncak Brady, John Lynch ve Kyle Shanahan’a Super Bowl kazanmaları için daha iyi bir anlık şans verebilir. Brady için, görünüşe göre San Francisco hakkında sevilecek çok şey var. Hücum beceri pozisyonlarında yetenekli bir savunma ve iyi bir derinliğe sahiptir. 49ers da kaliteli bir çizgiye sahip ve dengeye inanıyor. Brady, Joe Montana’nın çocukluk hayranıydı, bu yüzden bu hareket, onun için bir rüyanın gerçekleşmesi anlamına gelirdi, özellikle de bu sefer memleketindeki kalabalığın önünde başka bir kupa kaldırmasıyla sona erdiyse.

Brady’nin New York’a taşınması ve Bill Belichick’e ve diğerlerine eziyet etme fırsatını değerlendirmesi ne kadar harika olurdu. Vatanseverler yılda iki kez sadık? Tasarlamış olmasına rağmen zach wilson 2021’deki ikinci seçimle birlikte, Jetler ona çok az güveniyor. yavaş gelişim süreci, ancak bunun dışında görünüşe göre şimdi kazan modunda olan bir kadroya sahip. Jets koçu Robert Saleh, oyundaki en keskin savunma beyinleri arasında yer alıyor ve tüm bu yıllar boyunca New England’da büyümüş olan Brady, baskın bir savunmayı takdir ediyor. Jetler ayrıca geri koşma ve geniş alıcı konusunda genç, gelişen bir yeteneğe sahiptir. New York üst düzey yöneticilerinin hücum hattında yapacak işleri olacaktı, ancak Brady’nin şu anki seviyesinde, görünüşe göre bu uzun süredir devam eden, ancak yükselişte olan, franchise’a meşru Super Bowl özlemlerini verecekti.

Belichick dışında, ligde Brady’yi nasıl kullanacağını ve destekleyeceğini anlayan ve ona fikrini söyleme özgürlüğü tanıyan Josh McDaniels’den daha iyi bir koç yoktur. Raiders bir sezon dönüşünün ortasında, ancak belirsizlik askıda kalıyor üzerinde Derek Carr. Geri koşmaya devam etmeliler Josh Jacobs – bu hiç akıllıca değil. Ayrıca dinamik bir geniş alıcı sunarlar. davante adams ve sıkı son darren waller, ve Brady’nin kaliteli ve sıkı bir sonu sevdiğini biliyorsun. Raiders’ın savunmada doldurması gereken boşluklar var, ancak Brady’nin satın alınması muhtemelen askere alma konusunda yardımcı olacaktır.

Brady eski dostunu ve Patriots takım arkadaşı Mike Vrabel’i seviyor. Biri kırmızı halıyı serer ve Brady’ye tam yetki verirse, bu eski New England defans oyuncusu / ara sıra kale çizgisinde pas yakalama seçeneğidir. Titanlar, güçlü savunma ve kaliteli koşu oyunu söz konusu olduğunda da kutuyu işaretler (eğer Derrick Henry başka bir ceza sezonunun ardından sağlıklı kalabilir). Bununla birlikte, geniş alıcı birimi kanıtlanmamıştır, bu nedenle, yeterince ele alınmadığı takdirde, Brady’nin peşindeki Titanlara mal olabilir.

Yeni ingiltere yurtseverleri

2020’de ayrılmasına rağmen Brady, New England’da sevilen bir figür olmaya devam ediyor, Patriots’un sahibi Robert Kraft ile hâlâ yakın ve Belichick ile işlerin nasıl yeniden yürümesini sağlayabileceğini çözebilir. mac jones parlak noktaları oldu, ancak tutarsız olmaya devam ediyor. Kraft ve Belichick, Brady ile bir kez daha dans etmenin Super Bowl’da başka bir gerçekçi atış sağlayacağına inanırlarsa, bunu yapacaklardır. Biraz daha saldırı silahı eklemeleri gerekebilir, ancak irade varsa, bir yolu vardır.

(Fotoğraf: Jason Miller / Getty Images)

Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―