Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

Beykoz’da İETT otobüsü evin bahçesine düştü

İstanbul Beykoz'da park halindeyken freni boşalan İETT otobüsü, kaldırımdaki ağaçları ve demir korkulukları devirerek bir evin bahçesine düştü.Haberin Devamını NTV'de okuyabilirsiniz
Ana SayfaYaşam"Thunderbolts" filmine grev engeli

“Thunderbolts” filmine grev engeli


Hollywood’da Amerikan Yazarlar Birliği’nin (Writers Guild of America) grevi Marvel’ı da vurdu. Yaklaşık 3 hafta sonra başlayacak “Thunderbolts” filminin çekimleri durdu.

Hollywood, bir süredir senaristlerin greviyle çalkalanıyor. Birçok ünlü yazarlara destek olurken pek çok yapım da iptal ediliyor.

Geçtiğimiz haftalarda  “Blade” filminin prodüksiyon süreci durdurulmuş ve çekimleri ertelenmişti.

Bunun ardından 3 hafta sonra Atlanta’da çekimleri başlaması planlanan, Marvel’ın iddialı yapımlarından biri olan “Thunderbolts” da ertelendi.

2024’ün Temmuz ayında “Thunderbolts”, Eylül’de de “Blade” filmi vizyona girecek. Her iki filminde çekimleri Temmuz ayında başlarsa vizyon tarihi konusunda bir gecikme yaşanmayacak.

GREV 2 MAYIS’TA BAŞLADI Hollywood stüdyolarıyla ücretle ilgili aylardır süren görüşmelerin anlaşmayla varamamasının ardından Amerikan Yazarlar Birliği (Writers Guild of America/WGA) yazarları, 2 Mayıs Salı günü greve başladı. Amerikan Yazarlar Birliği, çalışma koşulları ve adaletsiz maaş nedeniyle grev yapıyor.Haberin Devamını NTV’de okuyabilirsiniz