Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

Faik Öztrak’tan iddialı çıkış: Bizi bölmek isteyen iktidara izin vermeyeceğiz, büyük bir zafer kazanacağız!

MYK toplantısının ardından parti genel merkezinde düzenlenen basın toplantısında konuşan CHP'li Faik Öztrak, hükümetin 'keyfi' gidişine dur demek için yerel seçimlerde büyük bir...
Ana SayfaOtomobilTesla Model 3 makyajlandı

Tesla Model 3 makyajlandı


Uzun zamandır geliştirme çalışmaları devam eden yeni Tesla Model 3 tanıtıldı.

Tesla’nın en ucuz modeli olan Model 3 büyük satış başarısıyla dikkat çekiyor. Beklenen gerçekleşti ve Model 3 yenilendi. “Project Highland” olarak adlandırılan yeni Model 3 artık daha keskin hatlara sahip.
LED farlar, yeni jant seçenekleri, yatay konumlandırılan 15,4 inçlik multimedya ekranı ve arkadaki yolcular için 8 inçlik bir kontrol ekranı yenilikler arasında.
Yeni Model 3’te vites değişimleri artık dokunmatik ekran üzerinden yapılacak.  Sinyal kolları da kaldırılan araçta direksiyon üzerindeki düğmeler kullanılıyor.
Gelen yeniliklerden en önemlisi ise artan menzil olmuş. Yapılan iyileştirmelerle en düşük menzil 554 kilometre en yüksek menzil ise 677 kilometreye çıkarılmış.
Aracın standart versiyonu 0’dan 100’e 6.1 saniyede ulaşırken, iki elektrik motorlu versiyonu 4.4 saniyede ulaşıyor.Haberin Devamını NTV’de okuyabilirsiniz