Seahawks WR Tyler Lockett parmağını kırarak 49ers’a kaybetti


SEATTLE — Eğer deniz şahinleri Play-off’ları yapmak için son slaytlarını zamanında tersine çevirecekler, muhtemelen bunu onsuz yapmak zorunda kalacaklar. Tyler Lockett.

Seattle’ın önde gelen alıcısı, takımın ABD’ye 21-13 yenilmesinin sonlarında işaret parmağındaki bir kemiği kırdı. san francisco 49ers perşembe gecesi Antrenör Pete Carroll, takımın hala en iyi hareket tarzını belirlemeye çalıştığını ve Lockett’ın bu sezon bir noktada geri dönme umuduyla ameliyat olması olabileceğini söyledi.

Carroll, yaralanmanın spiral bir çatlak olduğunu ve kırılmaya “çok benzer” olduğunu söyledi. Raşaad Penny Penny 13 Ağustos’ta yaralandı, iki gün sonra ameliyat oldu ve Seahawks’ın 9 Eylül açılış maçı için geri döndü.

Carroll, Lockett’ın iki hafta içinde dönebileceğine inandığını söyledi.

Carroll, “Ameliyatı yapabilecekleri birkaç farklı yol var” dedi. “Yollardan biri ona geri dönme şansı verir. Rashaad Penny’nin benzer, çok benzer bir sakatlığı olduğunu hatırlayın. Bu yüzden bu düşünceyi çoktan akıllarına getirdiler ve tüm seçenekler hakkında konuşacaklar. Onu seveceğiz ve onunla ilgileneceğiz. Onunla ilgilenmek için yapılacak doğru şey ne olursa olsun, onu yapacağız.”

Carroll, Lockett’ın bir noktada ameliyata ihtiyacı olacağını söyledi, ancak alıcının bu seçenek hakkında “gerçekten kovulmadığını” söyleyerek bunun hemen olacağını doğrulamadı.

Seahawks ayrıca burun mücadelesini de kaybetti Bryan Mone Carroll’ın “önemli” bir ACL yaralanması dediği şeye. Linebacker hakkında bir güncellemesi yoktu. Jordyn Brooksikinci yarıda boyun ağrısı nedeniyle oyundan çekildi.

Carroll, Lockett’ın Seattle’ın son yolculuğunda yaralandığını söyledi. 68 yarda yedi yakalama ile bitirdi ve arka arkaya altı maçtaki franchise rekorunu bir touchdown ile kırdı. 964 karşılama yardası ve sekiz karşılama golü ile Seahawks’a liderlik ederken, 78 yakalaması bir geride DK Metcalf.

30 yaşındaki Lockett, biri 2016’nın sonlarında bacağının kırılması ve diğeri geçen yıl COVID-19 nedeniyle olmak üzere sekiz NFL sezonunda yalnızca iki maç kaçırdı.

Carroll, “Tyler olmadan oynamayı hayal bile edemiyorum” dedi. “Böyle bir adamla bu kadar uzun süre çalışmanın nasıl bir şey olduğunu ifade etmek için onunla takılma şansım oldu. O inanılmaz bir oyuncu. Çok büyük bir acı çekmiyor. Eli kırık. Hissediyorsun.” onun için üzgünüm ama o o kadar muhteşem bir futbolcu ve takımın bir üyesi ve topluluğumuzun, bölgemizin ve taraftarlarımızın bir üyesi … kaçırdığı her şey için onu çok özleyeceğiz.”

Lockett hücum kaptanı olarak ilk sezonunda.

Güvenlik, “Berbat” dedi Quandre Diggs, Lockett’ın Seahawks’taki en yakın arkadaşlarından biri. “Özellikle böyle bir adam elinden gelenin en iyisini yapar. Organizasyon için yaptığı şeyler, bu takım için yaptığı şeyler, vokal liderlerden biri, kaptan olmasının bir nedeni var. Bunu uzun zamandır yapıyor. çok saygı duyduğum biri. Elbette onun yanında olacağım.”

Lockett’ın yokluğu emektarları zorlayacak Markiz Goodwin 3 numaradan Metcalf’ın arkasındaki 2 numaraya. Carroll, ikinci yıl alıcısını söyledi Dee Eskridge onu yaralı rezerve indiren kırık elden dönmek üzeredir. Gelecek hafta geri dönmeye uygun.

49ers’ın galibiyeti NFC West’i perçinledi ve Seahawks’a 6-3’lük bir başlangıcın ardından beş maçta dördüncü mağlubiyetini verdi. Şu anda NFC playoff sıralamasının bir sıra gerisindeler. Washington Komutanları (7-5-1) ve New York Devleri (7-5-1) joker tohumlamada.Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―