Seahawks, 49ers’a karşı en iyi RB Kenneth Walker III’ü geri alacak


RENTON, Wash. Seattle Deniz Şahinleri lider koşucu oluyor Kenneth Walker III Perşembe gecesi NFC West hesaplaşması için ayak bileğinden sakatlandı. san francisco 49ers Lumen Field’da.

Son sakatlık raporlarında oynamasının beklendiğini gösteren bir oyun tanımı yoktu.

Walker, Seahawks’ın mağlubiyetini kaçırdı. Karolina Panterleri Geçen Pazar günü ve galibiyetlerinin ikinci yarısında Los Angeles Koçları bir hafta önce ayak bileğini sıkıştırdıktan sonra.

Antrenör Pete Carroll, Çarşamba öğleden sonra gazetecilerle yaptığı görüşmede Walker’ın 49ers’a karşı oynayacağını açıklamadı, ancak çaylak ikinci tur seçiminin antrenmanlarda “haftayı iyi tamamladığını” söyledi.

Seahawks, Walker’ı Pazartesi günü gözden geçirme yaptıklarında sınırlı bir katılımcı olarak tahmin etti ve onu Salı ve Çarşamba tam katılımcı olarak listeledi.

Carroll, “Gerçekten iyi iş çıkardı,” dedi. “Gerçekten memnun kaldım ve burada gerçekten hızlı görünüyordu.”

Seahawks, Walker’ın yedeklerinden birini listeliyor. Dee Jay Dallas, kendi ayak bileği yaralanmasıyla şüpheli. Defansif mücadele Al WoodsEmniyet ryan nealyedek korner üç kahverengi ve yedek güvenlik Joey Blount da sorgulanabilir. Dallas, Woods ve Neal tüm hafta katılmayanlar olarak listelendi.

Walker, tüm çaylaklara dokuz hızlı gol atarak liderlik ediyor ve 449 hızlı yarda (ortalama 4,7 yarda) ile ikinci sırada yer alıyor. Seahawks’ın koşu oyunu, Walker ve Dallas kenarda kalırken Panthers’a karşı sadece 46 maç da dahil olmak üzere, takımın son dört maçının üçünde 70 yarddan daha az tutuldu.

Seattle’ın koşu savunması da sorunluydu ve dört maçta en az 150 hızlı yardaya izin verdi. Seahawks’ın en iyi koşan savunucularından biri olan Woods, Aşillerini incittikten sonra Carolina’ya karşı ikinci yarıyı kaçırdı, Neal ise dizinden sakatlandı. Carroll Çarşamba günü, yeni edinilmiş güvenliği istediğini söyledi Johnathan Abram Panthers maçında aldığı dört savunma anından fazlasını oynamak.

49ers yıldız alıcıyı eledi deebo samuel ve oyun kurucuyu listele Brock Purdy şüpheli olarak. Kıdemli oyun kurucu Josh Johnsonsonra 49ers tarafından imzalandı Jimmy Garoppolo ayağını sakatladı, Purdy maçı kaçırırsa başlayacaktı. Seahawks, Johnson’ı 2018’de ücretsiz bir temsilci ziyareti için davet etti.

Carroll, “Onu atlattık ve Josh her yerdeydi,” dedi. “Onun birkaç takımda oynadığını gördük. Her zaman gerçekten başarılı bir veterinerdi. O harika bir çocuk, programınızı gerçekten tamamlıyor. Yani, eğer bu şekilde giderlerse, deneyimine güvenecek ve Gerçekten akıllı oynayacağıma ve takımı iyi yöneteceğime eminim.”

Seahawks, son dört maçından üçünü kaybettikten sonra, NFC West’te 49ers’ın iki maç gerisinde ve aynı zamanda 49ers’ın da altına düştü. Washington Komutanları ve New York Devleri bir joker nokta için yarışta.

Bölümü kazanma umutlarını canlı tutmak için Perşembe gecesi kazanmaları gerekiyor. 49ers, 2. Haftada Seahawks’ı 27-7 yendi ve NFC West bölümü şampiyonluğunu bir zaferle perçinleyecek.

Carroll, “Bu adamlar bizim bölümümüzde … birinci sıradalar ve harika oynuyorlar,” dedi. “İyi bir yıl geçirecekseniz, bunun gibi maçları kazanmalısınız. Onları kazanmalısınız. Büyük zorluklardan geçerek yolunuzu bulmalısınız. … Harika bir gidişatları var. Neler var? Bu konuda gerçekten etkileyici olan şey, bunu farklı oyuncularla yapmış olmaları. Bazı oyuncuları birbirine düşürdüler ve oyun seviyelerini gerçekten koruyabildiler. … Bu sadece gerçekten iyi bir takım. İşte bu Bu harika bir eşleştirme.”Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―