Red Sox tarafından atanan Jeter Downs


BOSTON — jet inişleri geldikten kısa bir süre sonra MLB Boru Hattı başına 1 Numaralı Red Sox adayı olarak derecelendirildi 2020 ticareti bu daimi All-Star Mookie Betts’i Dodgers’a gönderdi.

Red Sox kesinlikle Downs’ın yüce statüsünü satın aldı, bu yüzden tartışmalı takası Los Angeles tarafından pakete dahil edildiğinde sonlandırdılar. Ancak Downs, Boston’un çiftlik sisteminde geçirdiği üç yıl boyunca sözünü yerine getirmeye yaklaşamadı.

Red Sox baş beyzbol sorumlusu Chaim Bloom, “Bu zordu,” dedi. “Onu düşündüğümüz ve atanmak üzere seçtiğimiz bir konumda olması, bence onu doğru yola sokmak için yaşadığımız mücadelelerden bazılarını anlatıyor.

“Hala orada çok fazla fiziksel yetenek olduğunu düşünüyorum, ancak sürekli olarak kilidini açamadık. Kesinlikle, o hala genç ve onu unutmak için bir neden yok, ama belli ki bazı mücadeleler vermiş.”

Downs’ın en çok mücadele ettiği şey vurmak. 2021’de Triple-A Worcester’da 0,190’a ulaştı ve geçen sezon aynı üyede ortalaması sadece 0,197’ye yükseldi.

24 yaşındaki oyuncu, MLB’deki ilk çıkışını 2022’de, Red Sox’un sakatlıklar nedeniyle yok olduğu sırada yaptı ve kariyerindeki ilk hitini – oyunu bağlayan, bir RBI single’ını – alt sıralarda yaparak unutulmaz bir an yaşadı. Yankees’e karşı dokuzuncu. Birkaç dakika sonra yürüme koşusunu kaydetti.

14 maçta, bir orta saha oyuncusu olan Downs, bir homer ve dört RBI ile Boston için sadece .154’ü vurdu.

Bloom, “Bizimle büyük liglere çıkabildiğine, Fenway’de bizimle bir an geçirebildiğine ve büyük bir maçı kazanmamıza yardım edebildiğine sevindim,” dedi Bloom. “Bu, birçok insan için çok eğlenceliydi, ancak açıkçası, onu Jeter ile herkesin istediği kadar tutarlı bir şekilde bu başarıya ulaştırmayı başaramadık.”

Bloom’a, hala kulüpte olan Alex Verdugo ve Connor Wong’a katılarak Betts için gelen üç parçadan biri olduğu göz önüne alındığında, DFA’yı yutmanın daha zor olup olmadığı soruldu.

Bloom, “Kararın ne olduğunu değiştirdiğini düşünmüyorum, çünkü nihayetinde bu organizasyondaki her oyuncuya karşı, organizasyon için kararlar alırken hepsi tarafından doğru kararı verme sorumluluğumuz var” dedi. “Gerçekten önemli bir takasın büyük bir parçası olduğuna şüphe yok ve onu beklediğimiz seviyeye getirememiş olmamız canımızı yakıyor, ancak günün sonunda, tüm oyuncularımız ve organizasyonumuz için doğru olanı yapmak istiyoruz.” ”Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―