Noah Syndergaard ve Dodgers sözleşme anlaşmasına vardı


LOS ANGELES — Başlangıç ​​atış derinliğini bulmak, bu sezon Dodgers için en önemli öncelikti. Çarşamba günü bazılarını buldular, sağ elini kullananı imzaladılar Nuh Syndergaard birden fazla kaynak MLB.com’a bir yıllık, 13 milyon dolarlık bir anlaşmaya söyledi.

Anlaşma resmi değil ve kulüp henüz hareketi onaylamadı.

Mets ile kariyerine umut verici bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, takma adı “Thor” olan Syndergaard, 2017-21’de sakatlıklarla mücadele etti, ancak sonunda sağlıklı kalmayı başardı ve ‘de Angels ve Phillies ile geri dönüş sezonu geçirdi. 22. 30 yaşındaki oyuncu, geçen sezon 25 maçta (24 başlama) 3.94 ERA ile 10-10 kazandı ve Dünya Serisine ulaşan bir Phillies rotasyonunun dengelenmesine yardımcı oldu.

Syndergaard, sert atıcı olarak Majors’a girdi, ancak son zamanlarda sakatlıklardan rahatsız olduktan sonra repertuarını değiştirdi. Çoğunlukla platin-sürgü kombinasyonuna güveniyor ve 2020 sezonundan önce Tommy John ameliyatı geçirmeden önce 97-98 mil yerine, ısıtıcıda ortalama 93-94 mil.

Eşyaları farklı görünse de Dodgers, Syndergaard’ın hala etkili olabileceğine ve kışa girerken yardım gerektiren bir başlangıç ​​rotasyonunda tam olarak ihtiyaç duydukları şeyi sağlayabileceğine inanıyor. Ayrıca, Tommy John’dan birkaç sezon uzakta olacağına göre, hızında da bir artış olabilir.

Rotasyonun arka ucunda doldurulması gereken büyük bir boşluk olan Dodgers, sağlam üretimini sürdürmek için Syndergaard’a güveniyor. kaybettikten sonra Tyler Anderson ve Andrew Heaney ücretsiz ajansa ve kaçırmak üzerinde Justin Verlander Off sezonun başlarında, Los Angeles bir arka uç başlangıç ​​​​pazarında.

Dodgers’ın emrinde birçok seçenek vardı, ancak Syndergaard’ın avantajı, nihayetinde Los Angeles’ı cezbeden şeydi. Syndergaard’ı bir yıllık anlaşma ile almak, Dodgers’ın önümüzdeki kış maaş bordrosunda esnek kalmasına da yardımcı oluyor. Bir yıllık anlaşma ile kendisine bahse girecek olan sağ oyuncu, oyunculardan en iyi şekilde yararlanma rekorları göz önüne alındığında Dodgers ile birlikte yer almaya da kararlıydı.

Özellikle Giants, Padres ve Mets’in neler başardığını düşündüğünüzde, Dodgers için çok sessiz bir sezon dışı oldu. Ancak Los Angeles, gelecek sezona girdiği çekirdek ile kendinden emin olduğunu koruyor. Şimdi, mesele kadroyu tamamlamaya devam etmekle ilgili ve Dodgers, Syndergaard’ın imzalanmasıyla bunu – en azından atış tarafında – yaptıklarına inanıyor ve Işınlarla ticaret yap rahatlatmak için JP Feyereisen.Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―