Nasıl izlenir, yayın bağlantısı, takım haberleri


2022 Dünya Kupası programı kilitlendi ve Katar’daki bu turnuva, eleme turları dünyanın hayal gücünü ele geçireceği için sansasyonel oldu.

[ LIVE: Watch World Cup en Espanol en Peacock ]

Japonya, Avustralya ve Fas, turnuva boyunca çok büyük şoklar yaşayarak son 16’ya kaldı, ancak Atlas Lions, üçlü arasında yarı finale kalan tek kişi. Almanya, Danimarka ve Belçika grup aşamasında elendi.

çeyrek finalde Hırvatistan, ateşli favori Brezilya’yı penaltı vuruşlarında saf dışı bıraktı turnuvayı sonuna kadar açarken, Arjantin destansı bir karşılaşmada Hollanda’yı penaltı vuruşlarında geride bıraktı.

[ MORE: World Cup rosters for all 32 teams ]

Dirseğin diğer tarafı gördüm Fas, Portekiz’i şaşırttı sonra yarı finalde Fransa ile oynayacaklar. Les Bleus İngiltere’yi yendi.

Yani, evet, yarı finaller ve final dinamit gibi olmalı. Getirmek. BT. Açık.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Programın tamamı, maçları nasıl izleyeceğinizle ilgili ayrıntılar ve ihtiyacınız olan her şey aşağıdadır.

[ MORE: World Cup odds ]


2022 Dünya Kupası programı, başlama saati, tarihleri, canlı nasıl izlenir

  • Ne zaman: 20 Kasım 2022 – 18 Aralık 2022
  • Eleme turu başlama saatleri: 10:00, 14:00 (her ikisi de ET)
  • Konum: Katar
  • İspanya’daki TV kanalları: Telemundo, Evren, tavuskuşu
  • Yayın Akışı tr İspanyolca: tavuskuşu (64 maçın tümü)

birlikte takip et ProSoccerTalk 2022 Dünya Kupası ile ilgili en son haberler, skorlar, hikayeler ve güncellemeler için abone olmayı unutmayın. YouTube’da NBC Sports!


Grup A | Grup B | Grup C | D Grubu | E Grubu | F Grubu | G Grubu | H Grubu | Dolu tablolar


yarı final programı

Maç 61 – 13 Aralık Salı: Arjantin – Hırvatistan (önizleme/canlı) – Lusail İkonik Stadyumu, Lusail – 14:00

62. Maç – 14 Aralık Çarşamba: Fransa – Fas (önizleme/canlı) – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 14:00


Üçüncülük play-off’u

63. Maç – 17 Aralık Cumartesi: Kaybedenler 61. Maç – Kaybedenler 62. Maç – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan – 14:00


son

64. Maç – 18 Aralık Pazar: Kazananlar 61. Maç – Kazananlar 62. Maç – Lusail İkonik Stadyumu, Lusail – 10:00


Çeyrek final sonuçları

Maç 58 – 9 Aralık Cuma: Hırvatistan 1-1 Brezilya (Hırvatistan penaltılarda 4-2 kazandı) – Eğitim Şehir Stadı, Al Rayyan
Maç 57 – 9 Aralık Cuma: Hollanda 2-2 Arjantin (Arjantin penaltılarda 4-3 kazandı) – Lusail İkonik Stadyumu, Lusail
Maç 60 – 10 Aralık Cumartesi: Fas 1-0 Portekiz – Al Thumama Stadyumu, Doha
Maç 59 – 10 Aralık Cumartesi: İngiltere 1-2 Fransa – Al Bayt Stadyumu, Al Khor


Son 16 Sonuçları

Maç 49 – 3 Aralık Cumartesi: Hollanda 3-1 ABD – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan
Maç 50 – 3 Aralık Cumartesi: Arjantin 2-1 Avustralya – Ahmed bin Ali Stadyumu, Al Rayyan
Maç 52 – 4 Aralık Pazar: Fransa 3-1 Polonya – Al Thumama Stadyumu, Doha
Maç 51 – 4 Aralık Pazar: İngiltere 3-0 Senegal – Al Bayt Stadyumu, Al Khor
Maç 53 – 5 Aralık Pazartesi: Japonya 1-1 (AET, 1-3 PK) – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah
Maç 54 – 5 Aralık Pazartesi: Brezilya 4-1 Güney Kore – Stadyum 974, Doha
Maç 55 – 6 Aralık Salı: Fas 0-0 (AET, 3-0 PKs) İspanya – Eğitim Şehir Stadı, Al Rayyan
Maç 56 – 6 Aralık Salı: Portekiz 6-1 İsviçre – Lusail İkonik Stadyumu, Lusail


Grup aşaması sonuçları

Grup A

Özet/öne çıkanlar: Katar 0-2 Ekvador – Al Bayt Stadyumu, Al Khor
Özet/öne çıkanlar: Senegal 0-2 Hollanda – Al Thumama Stadyumu, Al Khor – 05:00
Özet/öne çıkanlar: Katar 1-3 Senegal – Al Thumama Stadyumu, Al Khor
Özet/öne çıkanlar: Hollanda 1-1 Ekvador – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan
Özet/önemli noktalar: Hollanda 2-0 Katar – Al Bayt Stadyumu, Al Khor
Özet/öne çıkanlar: Ekvador 1-2 Senegal – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan

Grup B

Özet/önemli noktalar: İngiltere 6-2 İran – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan
Özet/öne çıkanlar: ABD 1-1 Galler – Ahmed bin Ali Stadyumu, Al Rayyan
Özet/öne çıkanlar: İngiltere 0-0 ABD – Al Bayt Stadyumu, Al Khor
Özet/önemli noktalar: Galler 0-2 İran – Ahmed bin Ali Stadyumu, Al Rayyan
Özet/öne çıkanlar: Galler 0-3 İngiltere – Ahmed bin Ali Stadyumu, Al Rayyan
Özet/önemli noktalar: İran 0-1 ABD – Al Thumama Stadyumu, Al Khor

Grup C

Özet/öne çıkanlar: Arjantin 1-2 Suudi Arabistan – Lusail İkonik Stadyumu, Lusail
Özet/önemli noktalar: Meksika 0-0 Polonya – Stadyum 974, Doha
Özet/önemli noktalar: Polonya 2-0 Suudi Arabistan – Eğitim Şehir Stadı, Al Rayyan
Özet/önemli noktalar: Arjantin 2-0 Meksika – Lusail İkonik Stadyumu, Lusail
Özet/önemli noktalar: Polonya 0-2 Arjantin – Stadyum 974, Doha
Özet/öne çıkanlar: Suudi Arabistan 1-2 Meksika – Lusail İkonik Stadyumu, Lusail

D Grubu

Özet/öne çıkanlar: Fransa 4-1 Avustralya – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah
Özet/öne çıkanlar: Danimarka 0-0 Tunus – Eğitim Şehir Stadı, Al Rayyan
Özet/öne çıkanlar: Fransa 2-1 Danimarka – Stadyum 974, Doha
Özet/öne çıkanlar: Tunus 0-1 Avustralya – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah
Özet/öne çıkanlar: Tunus 1-0 Fransa – Eğitim Şehir Stadı, Al Rayyan
Özet/öne çıkanlar: Avustralya 1-0 Danimarka – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah

E Grubu

Özet/vurgular: İspanya 7-0 Kosta Rika – Al Thumama Stadyumu, Al Khor
Özet/öne çıkanlar: Almanya 1-2 Japonya – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan
Özet/öne çıkanlar: İspanya 1-1 Almanya – Al Bayt Stadyumu, Al Khor
Özet/önemli noktalar: Japonya 0-1 Kosta Rika – Ahmed bin Ali Stadyumu, Al Rayyan
Özet/öne çıkanlar: Japonya 2-1 İspanya – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan
Özet/öne çıkanlar: Kosta Rika 2-4 Almanya – Al Bayt Stadyumu, Al Khor

F Grubu

Özet/öne çıkanlar: Belçika 1-0 Kanada – Ahmed bin Ali Stadyumu, Al Rayyan
Özet/önemli noktalar: Fas 0-0 Hırvatistan – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 05:00
Özet/öne çıkanlar: Belçika 0-2 Fas – Al Thumama Stadyumu, Al Khor
Özet/önemli noktalar: Hırvatistan 4-1 Kanada – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan
Özet/öne çıkanlar: Hırvatistan 0-0 Belçika – Ahmed bin Ali Stadyumu, Al Rayyan
Özet/öne çıkanlar Kanada 1-2 Fas – Al Thumama Stadyumu, Al Khor

G Grubu

Özet/önemli noktalar: Brezilya 2-0 Sırbistan – Lusail İkonik Stadyumu, Lusail
Özet/öne çıkanlar: İsviçre 1-0 Kamerun – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah
Özet/öne çıkanlar: Brezilya 1-0 İsviçre – Stadyum 974, Doha – 11:00
Özet/öne çıkanlar: Kamerun 3-3 Sırbistan – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah
Özet/öne çıkanlar: Kamerun 1-0 Brezilya – Lusail İkonik Stadyumu, Lusail
Özet/öne çıkanlar: Sırbistan 2-3 İsviçre – Stadyum 974, Doha

H Grubu

Özet/öne çıkanlar: Portekiz 3-2 Gana – Stadyum 974, Doha
Özet/öne çıkanlar: Uruguay 0-0 Güney Kore – Eğitim Şehir Stadı, Al Rayyan
Özet/önemli anlar: Portekiz 2-0 Uruguay – Lusail İkonik Stadyumu, Lusail
Özet/öne çıkanlar: Güney Kore 2-3 Gana – Eğitim Şehir Stadı, Al Rayyan
Özet/öne çıkanlar: Güney Kore 2-1 Portekiz – Eğitim Şehir Stadı, Al Rayyan
Özet/Öne Çıkanlar: Gana 0-2 Uruguay – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah






Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―