Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

Adıyaman’da zehirleyen yıkım

Deprem bölgesindeki yolculuğumuzda Hatay’dan sonraki durağımız Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesi oldu.Yazının Devamını Cumhuriyet'te okuyabilirsiniz
Ana SayfaHaberlerBilim ve TeknolojiNASA, UFO raporunu paylaştı: "Uzaylıların varlığına inanıyorum"

NASA, UFO raporunu paylaştı: “Uzaylıların varlığına inanıyorum”


NASA, herkes tarafından merakla beklenen UFO raporunu yayımladı. Raporda az sayıda yüksek kaliteli gözlem yapılabildiğini bu nedenle bilimsel bir sonuca varılmayacağı belirtildi. Öte yandan NASA, dünya dışı yaşama dair kesin bir kanıt olmadığını vurgularken, uzay ajansının başkanı Bill Nelson uzaylıların varlığına inandığını söyledi.

NASA, UFO’larla ilgili bir yıl süren bir çalışmanın ardından bulguları yayınladı.

UZAYLILARIN VARLIĞINA İNANIYOR

NASA Yöneticisi Bill Nelson, ajansın UAP’ler hakkındaki tartışmayı “sansasyonellikten bilime” kaydırmak istediğini söyledi.

Nelson, araştırma ekibinin UAP’lerin dünya dışı kökenli olduğuna dair hiçbir kanıt bulamadığını ancak uzaylıların varlığına inandığını belirtti. 

DÜNYA DIŞI YAŞAMA DAİR KESİN BİR KANIT YOK Basına açık düzenlenen toplantıda, uzay ajansı tarafından seçilen bağımsız ekip, UFO’larla ilişkili dünya dışı yaşama dair kesin bir kanıt olmadığını ısrarla vurguladı.

NASA, çok az sayıda yüksek kaliteli gözlem olduğunu ve bilimsel bir sonuca varılamayacağını söyledi.

Çalışma bir yıl önce başlatıldı ve 100.000 doların altında bir maliyete mal oldu.Haberin Devamını NTV’de okuyabilirsiniz