Mets, serbest oyuncu Carlos Correa ile ilgileniyor


Ken Rosenthal, Dan Hayes ve Andy McCullough tarafından

Carlos Correa çekilişlerinde şaşırtıcı yeni bir takım ortaya çıktı – ya da belki de o kadar da şaşırtıcı değil. New York Mets zaten bu yaz sezonunu geçirdi.

Evet, Steve Cohen yine burada olabilir.

Takımın düşüncesine aşina kaynaklara göre Cohen’in Mets’i Correa’ya ilgi gösteriyor. 28 yaşındaki Correa, Porto Rikolu arkadaşıyla birlikte muhtemelen Mets için üçüncü kalede oynayacaktı. Francisco Lindor.

Bir Mets çalışanı, “Biraz duman olduğunu söyleyebilirim,” dedi. “Yine de yangının ne kadar büyük olduğundan emin değilim.”

Mets genel menajeri Billy Eppler yorum yapmaktan kaçındı.

Correa’nın beklenen maaş gününün boyutu ve Mets’in bu kış çoktan savurduğu harcamalar göz önüne alındığında, Correa’nın tam anlamıyla peşinde koşmak zor gibi görünse de Cohen, bir mal sahibinin harcamasının mümkün olduğu parametreleri çoktan genişletti.


Steve Cohen (Jim McIsaac / Getty Images)

Correa’nın satın alınması, ekibi zaten sürahi ile sözleşme imzalamış olan Cohen için başka bir çarpıcı katkıyı temsil edecek. Justin Verlanderorta saha oyuncusu Brandon Nimmo Fangraphs’a göre, bu sezon dışında üç serbest oyuncu daha lüks vergisi bordrosunu yaklaşık 350 milyon dolara çıkardı. Cezalarla, Mets’in toplam maaş bordrosu yaklaşık 421 milyon dolar olacak ve bu, birinci lig tarihinde açık ara en yüksek rakam olacak.

Cohen’in yaptığı tüm yatırımlara rağmen, onun düşüncesine aşina olan insanlar, sahibinin hala Mets’in daha fazla hücuma ihtiyacı olduğuna inandığını belirterek, ekibi yalnızca Correa için değil, aynı zamanda JD Martinez ve Michael Conforto gibi oyuncular için de pazar keşfetmeye sevk etti.

Kalan en iyi serbest oyuncu olan Correa, muhtemelen sezon başına 30 milyon dolardan fazlaya mal olacak veya kaynaklara göre 10 yıldan uzun bir anlaşma imzalarsa yıllık ortalama bazda belki daha azına mal olacak – bu bir olasılık. Diğer iki serbest oyuncu stoperi, Trea Turner ve Xander Bogaertssırasıyla 300 milyon $ ve 280 milyon $ değerinde 11 yıllık anlaşmalar imzaladı.

Mets, Correa’nın peşindeyken yalnız olmayacaktı. bu Minnesota İkizleri onu birincil hedefleri olarak görmek ve San Francisco Devleri karışımda olduğuna da inanılmaktadır. kaçırdıktan sonra yankiler tembel Aaron YargıçDevler, etrafında inşa edilecek bir franchise ayağı bulmak için önemli bir baskıyla karşı karşıya.

Sezon dışı başlangıcında, birçok yönetici Correa’yı, olağanüstü yeteneği, nispeten genç yaşı ve kısa stoper gibi çok önemli bir savunma pozisyonunda kalabilme yeteneği göz önüne alındığında, piyasadaki en çekici oyuncu olarak görüyordu. Kış Toplantıları geçen hafta sona erdiğinde – Turner, Bogaerts ve Yargıç sismik anlaşmalar imzaladıktan sonra – Correa piyasadaki en iyi oyuncu olmaya devam etti. Mets’in bir baskını, Correa ve temsilcisi Scott Boras’ın taleplerini karşılamak için Minnesota veya San Francisco gibi kulüpleri harekete geçirebilir.

İki kez All-Star olan Correa, geçen kış beklentisini karşılayan uzun vadeli bir taahhüt bulamadı. İkizlerle üç yıllık, 105,3 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı, ardından .834 OPS ile 22 home run yaptıktan sonra vazgeçti. 2022’de gelişmiş savunma ölçümleri onu rahatsız etse de Correa, sporun en iyi savunucusu olarak Platin Eldiven’i kazandı. Houston 2021’de.

Bir noktada, Mets’in bordrolarını düşürmek için hamleler yapması bekleniyor. yakalayıcı James McCann ve sağ elini kullanan Carlos Carrasco ticaret yapabilecekleri oyuncular arasındadır ve üçüncü kaleci Eduardo Escobar Ayrıca Correa kulübe katılırsa hareket halinde olabilir. Mets ayrıca aşağıdakiler gibi en iyi adaylara olan ilgiyi de araştırmak zorunda kalabilir: Brett Baty ve Mark Vientos.

AtletikWill Sammon bu rapora katkıda bulundu.

(Fotoğraf: Mike Stobe / Getty Images)

Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―