Kolej basketbolu tahminleri, program: Kansas-Indiana maçı tahminleri ve Cumartesi günü oynanan en iyi 25 maç


Şimdiye kadar geçirdiğimiz en iyi cumartesiye hazırlanın ve muhtemelen bu kolej basketbol sezonunun geri kalanını geçireceğiz. Doğru, her iki takımın da AP İlk 25’te yer aldığı beş maçla, takımlar tatil boyunca ara vermeye hazırlanırken, Aralık Çılgınlığı yaşayacağız.

En iyi Jesse Katsopolis sesini takın ve söyleyin o iki sihirli kelime ile birlikte ben: Haaaa merhamet et. Çünkü Cumartesi günkü kolej basketbolu listesi kesinlikle bunu hak ediyor.

Günün erken saatlerinde 8 Numaralı Kansas, 14 Numaralı Indiana’da Allen Fieldhouse’u karşılıyor. Öğleden sonra 2 Numaralı Virginia, 5 Numaralı Houston’ı ağırlıyor. Ve bu arada, 23 numara arasında CBS Sports Classic çift kafa oyunu Ohio eyaleti ve Kuzey Carolina’yı önce 13 Numaralı Kentucky ve 16 Numaralı UCLA izledi, hepsi de Madison Square Garden içinde. Amerika’nın 1 numaralı savunmasına sahip 6 Numaralı Tennessee’nin içeride, Amerika’nın 1 numaralı hücum takımına sahip 9 Numaralı Arizona’ya karşı mücadele etmesiyle gece kuşları için gerçek bir gece ziyafeti var. McKale Merkezi.

Yani evet, Merhamet et aslında.

Uzmanlarımız burada günün en büyük maçları için tahminler ve tahminler sunuyor.

Caesars Sportsbook ile Oranlar | Tüm zamanlar Doğu

Öne Çıkan Oyun | Kansas Jayhawks, Indiana Hoosiers’a Karşı

12:00 | ESPN2, fuboTV (Ücretsiz deneyin) — Indiana, yıldız birinci sınıf öğrencisiyle oynadığı son üç maçta pek aynı takım olmadı Jalen Hood-Schifino bir yaralanma ile rafta. Hücum pop ve oyun kurmadan yoksun. Geri dönse bile biraz pas beklemek makul. Buradaki puanlar hariç KU’yu sevmemin bir nedeni de bu. Başka bir neden daha açık: KU, Bill Self’in altında evde çivi. Allen Fieldhouse içinde üst üste 11 galibiyet aldı ve Self yönetimindeki sahada 297-16 (!). Para hattındaki bir galibiyet, KU için neredeyse bir otomatik bahistir, ancak ben de puan vermeyi seviyorum. Tahmin: Kansas -6 (Boone)

Öne Çıkan Oyun | Gonzaga Bulldogs, Alabama Crimson Tide’a Karşı

13:00 | CBS, CBSSports.com, CBS Spor Uygulaması (Özgür) — Alabama geçen sezon Seattle’da Gonzaga’yı 91-82 yenmişti. O Crimson Tide ekibi, bu yılın versiyonundan daha az yetenekli ve çok daha düzensizdi. Gonzaga, hâlâ kolektif kimliğini yıldızlığın ötesinde anlamaya çalışıyor. Drew Timme. Bu yılki maç Birmingham’da oynanırken, Crimson Tide taraftar desteği açısından avantaja sahip olmalı. Bu Alabama takımı genç olmasına rağmen geçen hafta Houston’ı deplasmanda yenerek baskı durumlarının üstesinden gelebileceğini kanıtladı. Tahmin: Alabama -1.5 (Cobb)

Öne Çıkan Oyun | Virginia Cavaliers, Houston Cougars’a Karşı

14:00 | ESPN2, fuboTV (Ücretsiz deneyin) — Sahayı, ev sahibi avantajını, yol performansını hesaba katmaya çalışan bunun gibi eşleşmeleri fazla düşünebilirsiniz – ama ben bunu basit tutuyorum. En iyi takımı seçiyorum. Orası Houston. Bu yüzden Cougars’ı alacağım. Hücum camında ziyafet çekecekler ve ben de öyle umuyorum Marcus Sasser son günlerdeki galibiyet serisinden sonra All-American formunu bulmak için. Tahmin: Houston -2 (Boone)

Öne Çıkan Oyun | North Carolina Tar Heels vs. Ohio State Buckeyes

15:00 | CBS, CBSSports.com, CBS Spor Uygulaması (Özgür) — Bu, kağıt üzerinde oldukça eşit bir eşleşme ama Tar Heels’i biraz seviyorum. Armando Bacot‘ nin boyadaki boyutu ve camdaki üretimi Ohio State’e uyacak. Buckeyes’ın görevde onu gerçekten yavaşlatabilecek biri yok. UNC yapması gerekeni yaparsa – yani Bacot’u besler ve boyaya saldırır – o zaman bence sezon öncesi 1 Numaralı Tar Heels bunu yakın bir zamanda gıcırdatabilir. Tahmin: UNC Seçim (Boone)

Öne Çıkan Oyun | Kentucky Wildcats, UCLA Bruins’e Karşı

17:15 | CBS, CBSSports.com, CBS Spor Uygulaması (Özgür) — Kentucky yıldızı büyük adam Oscar Tshiebwe UCLA için bir sorun olacak. Beş yıldızlı birinci sınıf öğrencisi olmasına rağmen Adem Bona Bruins için tonlarca umut vaat etti, Tshiebwe blokta genç bir oyuncuya zorbalık yapma şansı yüzünden salya akıtıyor olmalı. UCLA’nın bazı ikili takımlar getirdiğini varsayarsak, bu oyun Kentucky’nin çevre şutlarını düşürme becerisine indirgenebilir. Wildcats bu sezon şu ana kadar bu konuda sağlamdı ve arkın ötesinden %39.2 şut attı. Birkaç hafta önce Londra’da alışılmadık bir ortamda bile Kentucky, büyük bir galibiyet sırasında dört farklı oyuncunun harekete geçmesiyle 15 denemeden 9’unu derinden vurdu. Michigan. Kazanmak için İngiltere hücumunun burada yeterince dengeli kalmasına bakın. Tahmin: Kentucky +1.5 (Cobb)

Öne Çıkan Oyun | Arizona Wildcats, Tennessee Gönüllülerine Karşı

22:30 | ESPN2, fuboTV (Ücretsiz deneyin) — Bu zor bir şey. McKale Center’da 1 Numaralı hücumu (Arizona) 1 Numaralı savunmaya (Tennessee) karşı karşıya getiriyor. Hangi taraf kazanır? Vegas, bu seferki Vols’u birazcık seviyor gibi görünüyor, ama ben bu seferki Wildcats’i çok seviyorum, bu yüzden bana Wildcats’i verin kazanayım ve koruyayım. Tennessee’nin Arizona’nın üretken sayı ataklarını yavaşlatmak için her yerde silahları var ama ikisi arasında Oumar Ballo, Azuolas Tubelis, Courtney RameyKerr Krissa ve Pelle Larson, çelme takmak için çok fazla golcü var. Tahmin: Arizona -2.5 (Boone)

Her kolej basketbol maçında kim kazanacak ve koruyacak? Her oyunu 10.000 kez simüle eden modelden seçimler almak için SportsLine’ı ziyaret edin ve son altı yıldaki en yüksek puanlı spread seçimlerinde 100 $ ‘lık oyuncular için 1.200 $’ dan fazla arttı.

Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―