Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

Ağzında bir kadının kalıntıları bulunan timsah öldürüldü

ABD'nin güneyindeki Florida eyaletinde ağzında insan kalıntıları bulunduğu ihbar edilen 4 metrelik bir timsah polis tarafından öldürüldü.Yazının Devamını Cumhuriyet'te okuyabilirsiniz
Ana SayfaYaşamKevin Costner nafaka savaşını kazandı

Kevin Costner nafaka savaşını kazandı


18 yıllık eşi Christine Baumgartner ile boşanma kararı alan Kevin Costner, ödenecek nafaka nedeniyle eşiyle karşı karşıya gelmişti. Costner, nafaka davasını kazandı.

“Kurtlarla Dans”, “Robin Hood: Hırsızlar Prensi” ve “The Bodyguard” gibi filmlerde yer alan ünlü aktör Kevin Costner, 18 yıllık eşi Christine Baumgartner‘dan boşanma kararı almıştı. İkili bir süredir üç çocuğunun velayeti ve nafakası için açılan davayla gündemdeydi. 

Costner’ın 2004’te evlendiği eşine ödeyeceği nafaka, geçici olarak 129 bin dolar olarak belirlenmişti. Bu paranın çiftin çocuklarının masrafları için ödeneceği belirtilse de, bu nafaka miktarının Costner’ın beklentisinin çok üstünde olduğu söylenmişti. Eşinin istediği nafaka miktarı ise 161 bin dolardı.

Costner eşinin kendisini evsiz bırakmaya çalıştığını ve evli olduğu süreçte aldatılıp aldatılmadığını bilmediğini söylerken, Baumgartner da hem Costner’ın yakın arkadaşıyla yaptığı tatille hem de Costner’ın mal beyanında yanlış bilgiler verdiğini söyleyerek gündeme gelmişti.

İkili arasındaki nafaka davası sonuçlandı ve mücadeleyi Costner kazandı. Yapılan son duruşmada Santa Barbara’daki bir yargıç, son olarak ünlü aktörün üç çocuğu için ödediği nafakayı 63 bin dolara düşürdü. Dava sonrası basına konuşan Kevin Costner, “Biriyle bu kadar uzun süre bir hayatı paylaştığınızda, aslında bu davaların bir kazananı olmuyor. Bir an dünyanın zirvesinde olduğunuzu hissediyorsunuz ve sonra ne kadar savunmasız olduğunuzu fark ediyorsunuz. Christine inanılmaz bir anne. Bu durumu çözeceğiz, şu anda sadece biraz iyileşmemiz gerekiyor” dedi.Haberin Devamını NTV’de okuyabilirsiniz