Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

Faik Öztrak’tan iddialı çıkış: Bizi bölmek isteyen iktidara izin vermeyeceğiz, büyük bir zafer kazanacağız!

MYK toplantısının ardından parti genel merkezinde düzenlenen basın toplantısında konuşan CHP'li Faik Öztrak, hükümetin 'keyfi' gidişine dur demek için yerel seçimlerde büyük bir...
Ana SayfaHaberlerBilim ve TeknolojiInstagram'dan Reels akışına düzenleme: Takip edilenler seçeneği geldi

Instagram’dan Reels akışına düzenleme: Takip edilenler seçeneği geldi


Instagram, Reels videolar akışına “takip edilenler” seçeneği getirdi. Böylelikle Reels kısmında keşfet yerine takip ettiği hesapların videolarını görmek isteyenler bu işlevi kullanabilecek.

Instagram, Reels sekmesine yalnızca uygulamada takip ettiğiniz hesapların Reelslarını görmenizi sağlayan yeni bir “Takip Edilenler” akışı ekledi. Instagram şimdiye kadar yalnızca takip ettiğiniz hesaplardan gelen gönderilerin yanı sıra önerilen kliplerin bir kombinasyonunu gösteren tek bir Reels akışı sunuyordu.

Ancak artık TikTok’un “Sizin İçin” ve “Takip Edilenler” akışları gibi, yalnızca seçtiğiniz hesaplardan en son videoları görmeyi seçebilirsiniz. Ekranın sol üst köşesindeki “Reels” başlığına dokunarak ve ardından açılır menüden “Takip” seçeneğini seçerek Reels sekmenizi “Takip edilenler” olarak değiştirebilirsiniz. Ekranın sol üst köşesindeki geri okuna dokunarak ana Reels akışına kolayca geri dönebilirsiniz.

Haberin Devamını NTV’de okuyabilirsiniz