Hırvatistan – Fas canlı güncellemeleri: Her iki takım da erken saldırıyor


FIFA Dünya Kupası 2022

6 dakika önce

bu 2022 FIFA Dünya Kupası Cumartesi FOX’ta devam ediyor Fas üstlenmek Hırvatistan Turnuvanın üçüncülük maçında Katar, Doha’daki Khalifa Uluslararası Stadyumu’nda.

Önümüzdeki 2022 Dünya Kupası’ndaki sondan bir önceki maç. Pazar günkü final arasında Arjantin ve Fransa (kapsam şu saatte başlar: FOX ve FOX Sports uygulamasında 09:00 ET).

Fas vardı yarı finale bir rüya koşusu nihai hedefin biraz gerisinde kalmadan önce, onu bu kadar ileri götüren ilk Afrika ülkesi oldu. Bu arada Hırvatistan, takımın 2018’deki başarısını tekrarlayabileceğinden şüphe duyanları susturdu ve gelecek yıllar için bir yarışmacı olabileceğini gösterdi. Her iki takım da halen Cumartesi günkü maç sanki Dünya Kupası finaliymiş gibi yaklaşıyor.

İşte en iyi oyunlar!

Hırvatistan – Fas

7′: GOL!

Hırvatistan defans oyuncusu olarak açılış dakikalarında ilk vuruşu yaptı Josko Gvardiol erken liderliği sağlamak için düz bir kafa vuruşu yaptı.

Hırvat Josko Gvardiol, Fas’a 6 dakikada gol attı

9′: Hemen geri aldım!

Birkaç dakika sonra, defans oyuncusu geldiğinde Fas skoru bire bir eşitledi. Achraf Dari yakın plan bir kafa vuruşu yaptı.

Faslı Achraf Dari, Hırvatistan’a 9 dakikada gol attı

Oyun öncesi sahne

Üçüncülük maçı öncesinde Hırvatistan ve Fas’ın yürüyüşleri ve milli marşları

Oyun öncesi sohbet

Güncellemeler için bizi izlemeye devam edin!

Daha fazlasını okuyun Dünya Kupası:

Dünya Kupası için tam programa ve her maçı canlı olarak nasıl izleyeceğinize göz atın burada.


2022 FIFA Dünya Kupası’ndan daha fazlasını alın Oyunlar, haberler ve daha fazlası hakkında bilgi almak için favorilerinizi takip edin

Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―