Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

CHP’de MYK üyeleri istifa edecek, ‘A takımı’ yenilenecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MYK'de yer alan isimlerin yarısına yakınında değişiklik yapacağı belirtildi.Yazının Devamını Cumhuriyet'te okuyabilirsiniz
Ana SayfaYaşamHaftalık burç yorumları (22 - 28 Mayıs 2023)

Haftalık burç yorumları (22 – 28 Mayıs 2023)Haftalık burç yorumları
(22 - 28 Mayıs 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 22 – 28 Mayıs 2023 haftası Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Hayli tuhaf bir haftadan geçeceğiz.
Bu hafta, maddi manevi her alanda yüzümüz gülse de içimizde kuşkuyla kalabiliriz.
GÖKYÜZÜ GENEL DURUMU
Ay’ın konumu:
22 – 28 Mayıs 2023 haftasında Ay, Yengeç burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Başak burcunda olacak. Ay’ın burcunuzdaki etkilerini Günlük Burç Yorumları’ndan takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları:
Bu haftaya yine gerilimli görünümlerle girerken; para, sağlık ve aşk tanrıçası Venüs’ün, eline değdiğini çarpıp şaşırtan Uranüs ile yapacağı olumlu duruş bizi öncelikle Venüs’ün anlamlarında olumlu yönde hareketlendirecek diyebilirim. Bu anlamda olumlu para ve aşk hikayeleri bizi şaşırtabilir.
Hafta ortası ise hafta başındaki bu hareketlilik bizi daha da heyecanlandıracak gibi görünmekte. Fakat Mars, Jüpiter ve Plüton’un başrollerinde oynadığı olumsuz film hala vizyonda olduğu için maddi manevi her alanda yüzümüz gülse de içimiz kuşkulu kalabiliriz.
Hafta sonu ise işin içine benliğimizi anlatan Güneş ile yaptırımcı gezegen Satürn arasında kavga başlayacak. Kısa süreli de olsa bu patırtı bizi baskı altında hissettirebilir.
Genel olarak bakıldığında hareketli bir haftadan geçeceğimizi söylemek mümkün. Gerilimli ve olumsuzlukları olsa da diğer yandan yüz güldüren yanları da olacak gökyüzünün. Soğukkanlı bir duruş sergilersek bu hafta olumlu geçecek gibi görünmekte.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Bu hafta ev kiralama, ev satmakla ilgili konularda biraz daha ağırdan alın kendinizi. Yakın çevrenizle daha olumlu ilişkiler kurmak için kendinizi toparlayabilirsiniz. Özellikle maddi konularda hemen hareket almak yerine değerlendirme içinde tutun.
BOĞA
Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Bu hafta kardeşlerinizle, arkadaşlarınızla ilişkinizde yeni bir pencere açılabilir ve siz çok daha renkli zamanlar geçirebilir, olumlu paylaşımlar kurabilirsiniz. Maddi konularda ise biraz daha tasarruflu ve ağırkanlı olmanız gerekebilir.
İKİZLER
Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Bu hafta kaderci davranarak kariyerinizde kararlar almaya kalkmayın. Ne olursa olsun daha akılcıl olduğunuz takdirde kazanan siz olacaksınız. Ayrıca sağlık konusunda ayaklara dizlere biraz daha dikkat edin derim.
YENGEÇ
Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Bu hafta maddi durumlarla ilgili olarak ani gelir değişiklikleri sizi bazı harcamalara teşvik edebilir. Keza ikili ilişkilerde de kırılgan bir dönemden geçecek olabilirsiniz. Bu hafta aileye dikkat!
ASLAN
Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu hafta sosyal hayatınızla ilgili olarak bazı gelişmeler sizi bekleyebilir. Ve sonuçta bu gelişmelerde hem olumlu hem de olumsuz hareketlenmeler söz konusu olabilir. Kişisel gelişim için olumlu zamanlar.
BAŞAK
Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Bu haftanın ana konusu sizin için daha çok iş ve yurt dışı, okul, eğitim gibi konular olacak gibi görünmekte. Bunun yanında uzun vadeli planlarınızı gerçekleştirmek için de çok aceleci olmayın.
TERAZİ
Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Bu hafta eğer devlet baba ile ilgili resmi işleriniz varsa biraz daha dikkatli davranmanızı tavsiye ederim. Eğer alacak verecek meseleleri söz konusu ile alacaklar için ısrarcı olmanızda fayda var.
AKREP
Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Bu hafta ne olursa olsun ikili ilişkilere çok ama çok dikkat edin. Oldukça hassas bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Kendinizi aynı zamanda sosyal konularda da biraz korumaya almanız gerekebilir.
YAY
Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Bu hafta özellikle sağlık konusunda bazı gelişmeler yaşamanız muhtemel. Olabilecek iletişim aksaklıklarını mutlaka dikkate almanız gerekebilir. Kendinizi özellikle aşk konusunda çok faal hissedebilirsiniz.
OĞLAK
Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Bu haftanın ana teması sizin için çocuklarınız ve gayrimenkul konuları olabilir. Ama bunun yanında önünüze gelecek olan iş seçimleri de yine kafanızı fazlasıyla oyalayacak olabilir. Kendi yolunuza ve çıkarlarınıza bakın derim.
KOVA
Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Bu hafta aile büyükleri ile ilgili olarak kendinizi koştururken bulabilirsiniz. Bunun yanında gelişiminiz için biraz daha akılcı davranıp para konusunda önemli ve iyi atılımlarda yapabilirsiniz. Zamanınızı iyi kullanmaya bakın.