Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

Ana SayfaYaşamGünlük burç yorumları (3 Eylül 2023)

Günlük burç yorumları (3 Eylül 2023)


Murat İpek’ten 3 Eylül 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Bugün ay 14:56 ile 17:59 arasında boşlukta olacak sonra ise Boğa burcuna geçiş yapacak. Ay Boğa da biraz hastalık hastası etkiler gösterebiliriz. 
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Bugün, ruhunuzla tekrar temasa geçmek için kendinizle baş başa kalmanız gerekiyor. O yüzden dışarıda olan her şeyi olduğu gibi bırakın ve kendinizi yalnızlaştırın.
BOĞA
Cesaretiniz bugün hızla artıyor, ancak onunla fazla bir şey yapamayacaksınız çünkü bunu göstermek için pek fazla fırsatınız olmayacak.
İKİZLER
Bugün  sizi en iyi tanıyan kişilerden, bir arkadaşınızdan veya iş arkadaşınızdan gelen tavsiyeleri dikkate aldığınızdan emin olun. Daha fazla insanın fikrini duymak kötü değil.
YENGEÇ
Bugün boş zamanınızı kendinizle geçirin, kendinize iyi bakın, günün sonunda size eşlik edecek birini bulacağınızı göreceksiniz.
ASLAN
Çözmeniz gereken küçük bir sorununuz var ama kiminle iletişime geçeceğinizi bilmiyorsunuz. Bugün size yardım etmeye çalışacak pek çok insan olabilir.
BAŞAK
Herhangi bir nedenle hazırlıksız yakalanmamak için her şeyi en ince ayrıntısına kadar hazırladığınızdan emin olun. Sonra zorluk yaşamak istemezsiniz.
TERAZİ
Bugün boyunca oluşturduğunuz bağlantılar, gelecekte çok verimli olacak ve hayatınızda her zaman umduğunuz değişiklikleri getirebilir. İyi bakın çevrenize!
AKREP
Bugünkü projeniz ne olursa olsun, en iyisini elde etmek istiyorsanız kusursuz olmanız gerekecek. Çevrenizin rehberliğinize ve bağlılığınıza ihtiyacı vardır.
YAY
Akıcılığını olabildiğince çok insanı çekmek için kullan, dinleyen ve seni bekleyen biri bu sayede karşına çıkabilir. Yalnızlığına kendini mahkum etmemelisin.
OĞLAK
Kapınıza geldiğini gördüğünüz büyük bir fırsat çıkabilir ve bugün onu yakalama günü. Biraz rekabet etmeniz gerekebilir ama bunun savaşla bitmesi gerekmiyor.
KOVA
Belirsizlik hiçbir zaman iyi bir nitelik olarak görülmez. Bugün insanlar üzerindeki etkinizle, gerçekten yararlı bir şey yaratabilirsiniz. Parlatın kendinizi.
BALIK
Başarmak istediğiniz şey için ilk adımı attınız ama bugün durmak için doğru bir gün değil. Bir şeye başladığınızda, onu terk etmemelisiniz.Haberin Devamını NTV’de okuyabilirsiniz