Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

CHP’de MYK üyeleri istifa edecek, ‘A takımı’ yenilenecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MYK'de yer alan isimlerin yarısına yakınında değişiklik yapacağı belirtildi.Yazının Devamını Cumhuriyet'te okuyabilirsiniz
Ana SayfaYaşamGünlük burç yorumları (23 Mayıs 2023)

Günlük burç yorumları (23 Mayıs 2023)


Astrolog Murat İpek’ten 23 Mayıs 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Yengeç burcunda hareketine devam ediyor. Aile ve vatan, millet konularında fanatik konuşmalara kaçmamaya gayret edin.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Bugün duygusal konularda daha pozitif bir tutum içinde olabilirsiniz. Çevrenizdeki olaylara kayıtsız kalmamak isteyebilirsiniz.
BOĞA
İş yerinde iyi tanımıyorsanız yeni gelen iş arkadaşınıza hoyrat davranmayın. Size itaat etmeyen biriyle bugün tartışmaya eğilimli olabilirsiniz.
İKİZLER
Bugün sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olabilir, ortak çalışmalar içine girebilir ve oldukça eğlenebilirsiniz.
YENGEÇ 
Bazı iş alanlarında bugün zor günler geçiriyor olabilirsiniz. Duygusal alanda ise, işler sizin için iyi gidiyor ve bazı harika umutları yakalayabilirsiniz.
ASLAN 
Kendiniz veya yakınlarınızla ilgili sağlık sorunları kapınızı çalabilir. Biraz fazla para harcayacağınız bir gün olabilir.
BAŞAK 
Nazik karakteriniz sayesinde bağlantınız ve bağlılığınız o özel insanla gelişecek gibi görünmekte. Bugün sosyal etkinlik düzenleyen herkesin önünde bolca eğlence vardır.
TERAZİ 
Ne istediğinize karar verdiğiniz bir gün olabilir. Arkadaş çevrenize dikkat etmenizde yarar var. Mutlu bir gün geçirmenizi dilerim.
AKREP 
Yeni bir iş girişimi veya iş başvuruşu finansal ödüller vaat ediyor. Rutinden bir mola vermenin zamanı geldi, ancak resmi işleri halletmeden ara vermeyin.
YAY 
Bugün, yakın dostlarınızdan alacağınız destek sizin için önemli olabilir. İş birliği ile hareket edeceğiniz bir projeye fazla vakit ayırabilirsiniz.
OĞLAK 
Hâlâ sinirli ve melankolik olan birine yardım etmeniz gerekecek. Uzun süredir devam eden finansal istikrarsızlığın sona ermesi bekleniyor gibi görünüyor.
KOVA 
Ciddi bir sınavdan geçebilirsiniz. Bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenmek iyi bir seçenek olabilir.
BALIK 
Bugün profesyonel çabanız ortalamanın altında olabilir. Gayrimenkul satmak ciddi bir biçimde karlı görünüyor. Ama yine de işi bilen birine danışın.Haberin Devamını NTV’de okuyabilirsiniz