Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

Beykoz’da İETT otobüsü evin bahçesine düştü

İstanbul Beykoz'da park halindeyken freni boşalan İETT otobüsü, kaldırımdaki ağaçları ve demir korkulukları devirerek bir evin bahçesine düştü.Haberin Devamını NTV'de okuyabilirsiniz
Ana SayfaYaşamGünlük burç yorumları (22 Mayıs 2023)

Günlük burç yorumları (22 Mayıs 2023)


Astrolog Murat İpek’ten 22 Mayıs 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, bugün 01.11 ile 06.28 arasında boşlukta olacak sonra ise Yengeç burcuna geçiş yapacak. Yemek hazırlamak, milleti doyurmak için ideal bir gün.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Öncelikler ve mali konular bugün kapınızın önünde bir bir sıraya girebilir. Ek olarak, üzerinize yüklenen artan sorumluluğa isyan da edebilirsiniz.
BOĞA
Bugün sizin için yoğun ve zorlu bir gün olacak. Tüm gününüz, tutkunuzu ve enerjinizi en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı bulmaya çalışmakla geçecek.
İKİZLER
Bugün keskin ruh hali değişikliklerine eğilimli olabilirsiniz. Meditasyon uygulamalarını kullanarak zihinsel huzuru koruyabilmelisiniz.
YENGEÇ
Finansal bir anlaşmayı müzakere ederken dikkatli olun. Fakat siz ve eşiniz, aile birliğini artırabilecek tutkulu anlar yaşayabilirsiniz.
ASLAN
Muhtemelen evde yeni yemekler deneyeceksiniz. Aile üyeleri bundan faydalanacak ve eğlenecekler. Ziyaretçiler geldiğinde şenlikli ve neşeli bir atmosfer olacak.
BAŞAK 
Bugün zihinsel bir sükûnet olabilir. Bekarlar çöpçatan aracılığıyla iyi bir eşleşme bulabilir. Çiftler evlenme kararı alabilir. Kendinizi akışa bırakın.
TERAZİ
Bugün kayıplarınız kazanca dönüşebilir. Amiriniz işinizden memnun ve minnettar olabilir. Karayolu ile uzun mesafeli yolculuklarda dikkatli olun.
AKREP 
Yaşam durumunuzda, iş unvanınızda veya terfi seviyenizde bazı değişiklikler yaşayabilirsiniz. Hem açık hem de gizli düşmanlara hükmetme şansınız yüksek.
YAY 
Çiftler, evlilikle ilgili önemli kararlar alırken aile üyelerinin veya arkadaşlarının yardımına başvurabilirler. Moralinizi daha da yüksek tutun.
OĞLAK 
Bugün komploların kurbanı olabilirsiniz, bu yüzden tartışmalardan uzak durmak en iyisidir. Bununla birlikte, güçlü kararlılığınız ile her olayın altından kalkabilirsiniz.
KOVA 
Bugün ev içi anlaşmazlıklardan uzak durmanız tavsiye edilir. Aceleyle araba kullanmaktan ve maceralı kaçamaklardan uzak durmanızda fayda var.
BALIK 
Bugün kendinizi bitkin, uykusuz hissedebilirsiniz ve bu durum ruh ve beden sağlığınızı da etkileyebilir. Aile üyenizin sağlık sorunları nedeniyle de üzülebilirsiniz.Haberin Devamını NTV’de okuyabilirsiniz