Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

Türkiye Ormancılar Derneği’nden Celal Şengör’e: ‘Zır cahil’

Madenciliğin çevreye zararlı olduğunu savunan çevrecileri "zır cahil olmakla" suçlayan Profesör Doktor Celal Şengör'e Türkiye Ormancılar Derneği'nden yanıt geldi. Dernekten yapılan yazılı açıklamada,...
Ana SayfaYaşamGünlük burç yorumları (21 Ağustos 2023)

Günlük burç yorumları (21 Ağustos 2023)


Murat İpek’ten 21 Ağustos 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Bugün ay 23:30 ile 02:22 arasında boşlukta olacak sonra ise Akrep burcuna geçiş yapacak. Olayların arka yüzünü deşmek için idealdir Akrep günleri. 
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Son zamanlarda başkalarını memnun etmekle çok meşgul olduğunuz için artık hayatta ne aradığınızdan emin değilsiniz. Kendinize yönelin.
BOĞA
Övgüler ve onurlar dikkatinizi dağıtmasın, daha yeni başladınız, doğru seçimi yapıp yapmadığınızı bile bilmiyorsunuz. O nedenle biraz daha sakin kalın.
İKİZLER
Bugün, birini aptallıktan uyandırma görevinin size düştüğü gündür. Durumunu görebilecek tek kişi sizsiniz ve minnet yerine nefret duysa bile bu iyilikten kaçınamazsınız.
YENGEÇ
Şimdiki zamanda yaşamayı öğrenmek zorundayken, geleceğe çok fazla kapılmayın. Şimdi parlak görünen yarın sizi hayal kırıklığına götürebilir.
ASLAN
Bugüne kadar hep hayatınızda bitmemiş bir şeyler olduğunu düşündünüz, ancak bununla yüzleşmeye ve bitirmeye cesaret edemediniz. Artık hareket alın!
BAŞAK
Bugün yaptığınız her şeyde bağımsız olmaya çalışarak becerilerinizi test edin. Kendi başınıza yönetmeyi öğrenmelisiniz yoksa hayatta zorlanabilirsiniz
TERAZİ
Ancak bugün her istediğinizi yapmak için doğru bir gün olabilir, sadece biraz özgüven aramalısınız ve göreceksiniz ki birçok destekçi ve yardımcı da bulacaksınız.
AKREP
Etrafınızdaki insanlar sizi korumak isterler ama bu şekilde büyümenize ve kendi yolunuzu çizmenize izin vermediklerinin farkında değildirler. Dikkatli olun!
YAY
Hata yapmak üzere olan bir yakınınızın gözlerini açabilecek bilgeliğe ancak siz sahipsiniz. İnsanların başarıları için bazen azarlanmaları gerekir.
OĞLAK
Kafanızın daha fazla karışmasını istemiyorsanız para ve kişilik problemi olanlardan biraz uzaklaşın. Çelişki sizin için çok da iyi durmuyor bugün.
KOVA
Sonuçta başarılı olup olmamanız önemli değil, önemli olan buna inanmış olmanız ve gelecek için pişmanlık duymadığınızı söyleyebilmiş olmanız.
BALIK
Her zaman birinin onayını almanız gerekmez, aksi takdirde asla başkalarına kararlı bir şekilde liderlik etmeye hazır bir patron olamazsınız.Haberin Devamını NTV’de okuyabilirsiniz