Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

Mutlu bir evliliğe sahip olmanın 6 yolu

Her insan evliliğinin ömür boyu sürmesini istese de her evlilik birbirinden farklıdır. Ancak kişiler ve karakterleri farklı olsa da her evlilikte mutlu olabilmek...
Ana SayfaYaşamGünlük burç yorumları (20 Eylül 2023)

Günlük burç yorumları (20 Eylül 2023)


Murat İpek’ten 20 Eylül
2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, bugün saat 13.21 ile saat 17.05 arasında boşlukta olacak. Sonra Yay burcuna geçiş yapacak. Ay, Yay burcunda pek bir gezintidir.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ 
Bugün bir anlık rahatlama ya da gözleriniz kapalıyken düşünmeden geçirdiğiniz bir an sandığınızdan daha fazla fayda sağlayabilir. Zihninizin yenilenmeye ihtiyacı var.
BOĞA 
Başkalarının, özellikle de eşinizin nabzına göre şerbet vermeye çalışırken kendinizi ihmal etmeyin. Kurduğunuz her dengenin ucunda siz varsınız.
İKİZLER
Her şeyden önce kendinize, hayalinizin gerçekten size ait olup olmadığını veya çoğunlukla size yakın olan ve tüm bunları sizin için isteyen birine ait olup olmadığını kendinize sorun.
YENGEÇ 
Eşiniz tarafından şımartılmanız, yoğun romantik duygular yaşamanız olası. Bunun keyfini çıkarmaya bakın.
ASLAN 
Son günlerde bazı arkadaşlarınızın size karşı bir duvar ördüğü konusunda uyarıda bulunduysanız, bugün onu mutlaka yıkın. Şu anda onu kaybetmeyi göze alamazsınız, ikinizin de birbirinize ihtiyacı var.
BAŞAK 
Mevcut ilişkilerinizi idealize edip kendinizi adayacağınız fikirler içinde olabilirsiniz. Mükemmeliyetçi tavır sergilemeniz mümkün.
TERAZİ
Her şeyden önce yoğun hazırlığınız sayesinde çok fazla özgüven kazandınız. En iyi sonuç almak için her zaman çok çalışmak zorunda olduğunuzu görüyorsunuz.
AKREP 
İş hayatınızdaki olguları kişisel algılamamaya özen gösterip taviz vermeden çalışmaya devam etmeniz gerekebilir.
YAY
Aslında hayatınızda yeni karşılaşmaların yanı sıra dikkatle değerlendirilmesi gereken ama şu anda sizde doğru aydınlığı bulamayacak önemli değişiklikler de olabilir.
OĞLAK
Hoşlanmadığınız şeyleri direkt olarak reddetmeniz arkadaşlarınız tarafından çok hoş karşılanmayabilir, karşınızdakinin yapıcılığına ihtiyaç duyabilirsiniz.
KOVA 
Pek çok çabadan sonra, tıpkı gerçek bir moda tasarımcısı gibi, neredeyse vazgeçemeyeceğiniz kendi tarzınızı yaratmayı başardınız. Ama modanın hayatta her şey olmadığını unutmayın.
BALIK 
Kadın figürlerin desteğini alabileceğiniz gelişmeler olası. Duygusal güvenlik ihtiyacınız maddi güvence arayışının önüne geçebilir.Haberin Devamını NTV’de okuyabilirsiniz