Üye olun

Türkiye'den ve dünyadan çeşitli haberlere ayrıcalıklı olarak erişmek için TrHaberci'ye abone olun.

― Advertisement ―

Motokurye Göçer için ‘adalet sürüşü’: CHP’den destek!

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik motokurye Yunus Emre Göçer için yapılan adalet sürüşüne destek verdi.Yazının Devamını Cumhuriyet'te okuyabilirsiniz
Ana SayfaYaşamGünlük burç yorumları (20 Ağustos 2023)

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023)


Murat İpek’ten 20 Ağustos 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay Terazi burcunda hareketine devam ediyor. Eşinizle ilgili yapmanız gerekenleri yapabilirsiniz, biraz daha şefkat gösterebilirsiniz. Hak ediyorsa tabi.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Bu, sizin için önemli olan bir ilişkinin kesintiye uğraması anlamına gelse bile, sorunla yüzleşin, gururunuz ayaklar altına falan düşmeyecek. Kendinize gelin!
BOĞA
Bugün sizin için parola irade olacak. Aslında yüzleşmek zorunda olduğunuz ne olursa olsun, bir şeyleri başarmanızı sağlayacak baskın unsur bu olacaktır.
İKİZLER
Gerçekten iyi uzmanlara danışma fırsatına sahip olmak için özellikle kendinize gösterdiğiniz bazı kaprislerden artık vazgeçin. Her zaman iyi olamazsınız.
YENGEÇ
Gökyüzünün tek tavsiyesi, durumları çok fazla zorlamamak, şanslı hissetseniz bile, olayların çok fazla çekerseniz ipini er ya da geç kopacağını unutmayın!
ASLAN
Bugün birikimlerinizi korumaya çalışın çünkü yakında başa çıkmanız gereken büyük harcamalarınız olacak. Sağlık problemleriniz varsa ihmal etmeyin.
BAŞAK
İstediğiniz gibi ve en uygun gördüğünüz amaçlar için kullanmak üzere emrinizde iyi bir çekicilik dozu var. Bunu bugün kullanın derim sonuna kadar.
TERAZİ
Kendini mütevazı olmaya zorlamaya çalış yoksa kendini çok kötü bir durumda bulursun ve karşındaki kişi seninle daha fazla bir şey yapmak istemeyebilir.
AKREP
Bugün sizin hakkınızda çok daha fazla konuşulacak, insanları çok fazla çaba harcamadan istediğinizi yapmaya ikna edecek parlak gözlere sahip olacaksınız.
YAY
Eski tanıdıklarınıza ilk görüşmenize hala önem verdiğinizi göstermek için daha önce karşılaştığınız konuşmalara geri dönmeniz gerekecek. Hata yapmayın!
Cesursunuz ama cesaretle ya da herkese ne kadar güçlü olduğunu göstermek isterken abartmamaya çalışın, köşede neyin saklı olduğunu asla bilemezsin.
KOVA
Bugün zaten tanıdığınız ama kesinlikle hatırlamadığınız bir kişiyle tekrar tanışacaksınız. Ne yazık ki sizin için, bir gaf yapma olasılığı hayli yüksek. Dikkat!
BALIK 
Bugün yasak olan şeyler, bir şeyler saklayanlar, riskli olanlar, kısacası tehlikeli olan her şey sizi cezbedecek. Aklınızı başınıza toplayın rahat durun.Haberin Devamını NTV’de okuyabilirsiniz