Detroit Lions, lider Minnesota Vikings’i devirdi


Detroit – Detroit Lions’ın 2017’den bu yana Aralık ayındaki en büyük iç sahasında ve Ford Field’da kapalı gişe oynayan bir kalabalığın önünde ekip, kendi playoff umutlarını desteklerken Minnesota Vikings’in NFC Kuzey tacını talep etme şansını reddetti.

Aslanlar, intikam almak için bölüm lideri Vikingleri devirmek için her üç aşamada da kritik katkılar aldı. sezonun başlarında bir kayıp için. Oyun kurucu Jared Goff bir çift uzun gol attı, savunma kırmızı bölgede top kaybına zorladı ve başarılı bir sahte degaj Pazar günü 34-23 galibiyetini körükledi ve kapanış dakikalarında Penei Sewell ile hücum mücadelesi için bir pasla mühürlendi. .

KUTU PUANI: Aslanlar 34, Vikingler 23

Lions koçu Dan Campbell, “Çocuklar bu maç hakkında tüm hafta boyunca nasıl hissettiğimi biliyorlar,” dedi. “Bak, burada bir sürpriz olduğunu düşünmüyorum. Daha önce de söyledim, çöplüğe indiğinde ve bizim bulunduğumuz yerdeyken (1-6’lık bir rekorla) zor. İnancını kaybetmek kolay. , ama bu adamlar asla yapmadılar ve biz neyle ilgili olduğumuza sadık kaldık ve onlar bizim bir oyun uzakta olduğumuzu biliyorlardı, inandılar ve o noktaya geldik.Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―