Chris Beard: Teksas Üniversitesi erkek basketbol baş antrenörü tutuklandı ve ağır saldırı ile suçlandı
CNN

Texas Üniversitesi, Austin erkek basketbol baş antrenörü Chris Sakal Pazartesi günü tutuklandı ve üçüncü derece ağır saldırı ile suçlandı.

Austin Polis Departmanına göre, memurlar yerel saatle 12:15’te Vista Lane’in 1900 bloğundaki bir “rahatsızlığa” müdahale etti ve Beard tutuklandı.

Beard, nefes dolaşımını engelleyerek bir aileye veya aile üyesine saldırmakla suçlandı ve Travis İlçe Hapishanesinde tutuldu. sabah 5:18’de, ilçe şerif ofisinin web sitesi.

CNN, yorum için Beard’ın yasal temsilcisine ulaştı.

“Üniversite, Chris Beard ile ilgili durumun farkında. Texas Athletics, CNN’e yaptığı açıklamada, bilgi toplamaya ve yasal süreci izlemeye devam ediyoruz.

Üniversite Pazartesi gecesi Beard’ın tutuklanmasının ardından açığa alındığını duyurdu.

Bildiride, “Üniversite, kendi topluluğunun üyelerini ilgilendiren kişilerarası şiddet konularını ciddiye almaktadır.” “Mevcut bilgiler göz önüne alındığında, Üniversite Chris Beard’ı Erkek Basketbol baş antrenörlüğü görevinden uzaklaştırdı ve bir sonraki duyuruya kadar maaşını kesecek. Yardımcı Baş Antrenör Rodney Terry, bu akşam Rice’a karşı oynanacak maçta baş antrenör vekili olarak görev yapacak.”

7. sırada yer alan 7-1 Longhorns, Pazartesi gecesi Austin’de Rice University Owls ile oynuyor.

Beard, Teksas’ta ikinci sezonunu yönetiyor. Geçen sezon takımı 22-12’lik bir rekora ve bir NCAA turnuvasına götürdü.Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―