Carlos Correa, Giants ile anlaştı: Yıldızsız ajan, 13 yıllık, 350 milyon dolarlık sözleşmeyle San Francisco’ya indi


bu San Francisco Devleri serbest oyuncu pazarındaki en iyi kısa stoperi elde etti. carlos correa CBS Sports HQ’dan Jim Bowden, Giants’ın 350 milyon dolar değerinde 13 yıllık devasa bir sözleşme üzerinde anlaştığını doğruladı. Sezon dışı, aşağıdakilerin ardından büyük kısa mesafeli transferlerle doluydu: Trea Turner için Phillies ve Xander Bogaerts için Padres. dansby kuğu piyasada kalır.

Eylül ayında 28 yaşına giren Correa, 2022 yılını Minnesota İkizleri performansının düşmesi veya feci bir şekilde yaralanması durumunda iki yıllık, 70.2 milyon dolarlık bir sigorta poliçesi ile 35.1 milyon dolar değerinde bir yıllık sözleşmeye karşılık gelen şey. İkisi de olmadı ve Correa sezonun ardından sözleşmesinden çekildi ve bu kış çok büyük paralar kazandı. Giants ile yaptığı yeni anlaşma, bir stoper için şimdiye kadarki en büyük ve eski bir 1 numaralı genel draft seçimi için şimdiye kadarki en büyüğü. Genel olarak, Correa’nın 350 milyon dolarlık anlaşması, bir şirket için dördüncü en büyük anlaşma. MLB oyuncu, sadece Mike Trout’un Angels ile 426.5 milyon dolarlık uzatmasını, Mookie Betts’in Dodgers’la 365 milyon dolarlık uzatmasını ve Aaron Judge’ın Yankees’le yaptığı son 360 milyon dolarlık anlaşmayı takip ediyor.

uzun zamandır Houston Astrosu kısa stoper .291/.366/.467’yi kesti ve 136 maçta bir parmak ezilmesi (bir atışla vuruldu) etrafında 22 home run yaptı ve COVID listesinde yer aldı. Tarihsel olarak muhteşem olan savunması, çeşitli istatistiklerin gözünde bir darbe aldı, ancak genel olarak ortalamanın üzerinde kaldı. Correa, kariyerinde 162 maçta ortalama 7,2 SAVAŞ oynadı. Bu süperstar prodüksiyon. 27 yaş kampanyası boyunca toplam 39,5 SAVAŞ ile Correa ayrıca bir Onur Listesi yolunda olabilir.

RJ Anderson’ımız, Correa’yı bu sezon dışında mevcut olan en iyi üçüncü serbest oyuncu seçti. sadece arkasında Aaron Yargıç ve Yakup de Grom. İşte onun yazısı:

Geçmişte, Bill James’in bir oyuncunun algısı için sıcak başlamanın sıcak bitirmektense daha iyi olduğu teorisine atıfta bulunmuştuk — James bir keresinde, bu şekilde, istatistiklerinin daha uzun süre daha iyi göründüğünü düşündü. Correa, iş başındaki teorinin kanıtı olabilir. Yavaşça başladı, sadece Nisan’da bir kez homurdandı ve yaz mevsimine kadar devam eden depresif bir istatistik üretti, bu da insanları yaz boyunca oyununu toparlasa bile kötü bir yıl geçirdiğine inandırdı. Yapraklar döküldüğüne göre Beyzbol Referansı sayfasına bakın ve 2022’de OPS+’sının 2021’den daha yüksek olduğunu fark edeceksiniz; geçen kış ona serbest oyuncu sıralamamızda en üst sırayı kazandıracak kadar iyi bir sezon.

San Francisco’da, Correa muhtemelen stoperde görevi devralacak ve franchise’ın yiğit Brandon Crawford’u bu üsse çarpacak. Correa’nın sopası, geçen sezon atılan koşularda yedinci ve OPS’de sekizinci sırada yer alan bir Giants hücumunu önemli ölçüde iyileştirecek.

Correa anlaşması, bu yaz sezonunun başlarında Yargıç’ı kaçıran Giants beyzbol operasyonu başkanı Farhan Zaidi için şiddetle ihtiyaç duyulan bir sıçrama.

Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―