Buccaneers QB Tom Brady, 2023’te olası bir serbest oyuncu olarak tüm seçenekleri değerlendiriyor


Tom Brady İadeler bugün futbol kariyerinin başladığı yere. Kariyerinin nasıl ve ne zaman sona ereceği kesin olarak havada.

Efsanevi oyun kurucuya yakın birçok kaynak, 45 yaşında kendini oynamaya devam edecek kadar iyi hisseden ve bir kez daha Buccaneers’ı elinde tutan Brady için tüm seçeneklerin masada olduğunu söylüyor. playoff pozisyonu 49ers’a karşı bugünün maçına giriyor.

San Francisco Yarımadası’ndaki San Mateo, California’da bir 49ers taraftarı olarak büyüyen Brady, geçtiğimiz Şubat ayında emekli olacağını açıklamıştı. 40 gün sonra rotayı tersine çevirmek ve Patriots ile 20 yıl (ve altı Super Bowl galibiyeti) sonra Bucs ile üçüncü sezon için geri dönüyor.

plan 2022 sezonuna girerken Brady’nin her zaman hayal ettiği gibi, 45 yaşında çekip gitmek olmuştu. Ancak onu yakından tanıyanlar, eylül başında olduğundan daha açık olup olmadığını merak ediyor.

13 yıllık eşi Gisele Bundchen’den boşanması da dahil olmak üzere kişisel olarak kendisine zarar veren zorlu bir yılın ardından, Brady son haftalarda daha çok kendisi gibi görünüyordu. Antrenmanda daha rekabetçi 1’e 1 tekrarlar istiyor. Sezonun başlarında omuz ve parmak yaralanmaları geçirdikten sonra fiziksel olarak daha iyi hissediyor. Ve o kanallı eski büyü geçen Pazartesi gecesi Saints’i yenmek için dördüncü çeyrekte Tampa Bay’i 13 sayı geriden toplamak için.

Brady, Mart ayında kariyerinde ikinci kez serbest oyuncu olmaya hazırlanıyor.

Bucs ile tekrar sözleşme imzalayabilir mi? Brady, organizasyona ve Tampa ile ilk sezonunu tamamlamak için bir Super Bowl LV galibiyetiyle anında zafere geri döndüğü Glazer aile mülkiyet grubuna karşı büyük bir sevgi besliyor.

Başka yere imza atabilir mi? Üç yıl önce Brady ile sözleşme imzalamak için daha fazla çabalamadığına pişman olan takımlar mutlaka vardır. 45 yaşında bile, şu andan itibaren pek çok QB’ye göre (muhtemelen kısa vadeli olsa da) bir yükseltme olacaktı. Ligin yarısından fazlasının bu sezon dışında giren QB soruları var. Brady bir Super Bowl daha kazanmak için en iyi şansının Tampa’da olmadığını hissediyorsa, doğru durum için yoluna devam etmesi mantıklı. Şu anda Doğu Kıyısı’nda yaşayan çocukları ile 2020’de olduğu gibi, ailevi kaygılar kesinlikle herhangi bir kararda etkili olacaktır.

Tekrar emekli olabilir mi – bu sefer temelli mi? Sezondan önceki plan buydu, ancak Brady’nin kişisel yaşamındaki değişiklikler manzarayı değiştirebilirdi. Ne zaman uzaklaşsa, bunu NFL tarihindeki en başarılı oyun kurucu olarak yapacak ve zaten şu şekilde sıralanmış bir oyun sonrası planı var: Fox Sports ile dokuz rakamlı yayın anlaşması.

Brady’nin vereceği karar ne olursa olsun, rakamlar Mart ortasındaki serbest oyuncu döneminin başlamasından önce gelecek. Şimdilik odak noktası normalde olduğu yerde: sekizinci Super Bowl ringini kazanmak.Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―