Browns vs. Ravens skoru: Canlı güncellemeler, oyun istatistikleri, önemli anlar, Cumartesi günkü AFC Kuzey hesaplaşması için analiz


Savunma odaklı bir savaşta Cleveland Browns, bölümdeki rakibi Baltimore Ravens’i devre arasında 6-3 önde götürüyor.

İlk yarıda hiçbir takım hücumda o kadar fazla ilerleyemedi, tüm goller sahadan geldi ve her iki taraf da oyun başına 5 yarda güneyde ortalama aldı. Baltimore pas oyununda özellikle verimsizdi ve Tyler Huntley 67 yarda 15 denemeden sadece 9’unu tamamladı. Kuzgunlar oyunun başlarında bir gol şansı buldu, ancak Cleveland 7 yarda çizgisinden dördüncü ve 1’de kafayı buldu. Ardından gelen sürüş, Browns’un onlara erken bir liderlik sağlayan ilk saha golüne yol açtı.

Bu arada, Cleveland’ın toplam 43 hücum sahasının neredeyse yarısı, Nick Chubb’dan (8 şut, 31 yarda) 18 yarda bir koşucu olan tek oyunda geldi. Cleveland ilk yarının sonlarında kırmızı bölgeye girdi, ancak uç bölgenin arkasındaki David Njoku’ya (3 yakalama, 28 yarda) yönelik bir Deshaun Watson (18’e 13, 105 yarda) pas, Njoku eksik düştüğünde eksik kaldı ayaklarını Ravens güvenliği Chuck Clark’ın ayaklarına doladı. Bu sekans, Cleveland’ın yarışmadaki ikinci şutuna yol açtı ve bu, Browns’a Justin Tucker’ın geç kaçırdığı şut (!) sayesinde devre arasında aldıkları 6-3’lük bir üstünlük sağladı.

Bu takımlardan hangisi galip ayrılır? Yakında öğreneceğiz. Bu arada, biz sizi istatistikler, skorlar ve öne çıkanlar ile güncellerken, gecenin geri kalanında canlı blogumuzu kilitli tutun.

Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―