Braves, Sean Murphy’yi, Brewers Üç Takımlı Ticarette William Contreras’ı Satın Aldı


Braves yakalayıcıyı aldı Sean Murphy A’lardan, raporlar ESPN’den Jeff Passan. Bu aslında üç takımlı bir takas. Passanile birlikte William Contreras Brewers’a gidiyor ve manny pina A’lara. Sağ elini kullanan atış olasılığı Freddy Tarnok başına Atlanta’dan Oakland’a gidecek FanSided’den Robert Murray. A’lar ayrıca dış saha oyuncusu olacak Esteury Ruiz Milwaukee’den, başına murray. The New York Post’tan Joel Sherman şunu ekler Joel Payamps ve Justin Yeager Brewers’a gidecek. ESPN’den Kiley McDaniel solak olduğunu bildiriyor Kyle Müller Oakland’a gidiyor. Bunun tam anlaşma mı yoksa daha fazla oyuncunun dahil olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Bu hamle, yaklaşık bir yıldır devam eden bir ticaret destanına nihayet son veriyor. 2021 sezonunun ardından A’lar, değiş tokuş yaptıkları bir yeniden yapılanma sürecine girdiler. Matt Olson, Matt Chapman, Sean Manaea ve Chris Bassitt ile Açılış Günü öncesi Frankie Montas 2022 son teslim tarihinde tersine çevriliyor.

Murphy, birçok nedenden dolayı sıradaki kişi olarak görülüyordu. İlk olarak, 2022’de üç yıllık MLB hizmet süresini yeni geçti ve şimdi tahkim yoluyla daha yüksek maaşlar alacak. MLBTR katılımcısı Matt Swartz Murphy’nin 2025’ten sonra serbest oyuncuya ulaşmadan önce iki artışla 2023’te 3,5 milyon dolara sıçrayacağını öngördü. Shea Langeliers. Triple-A’da mükemmel bir sezon geçirdi ve birinci ligde 40 maçlık bir ilk maçında kendini iyi taşıdı. Tüm bu faktörler göz önüne alındığında, A’ların işi Langeliers’a devredip Murphy’yi kadrodaki başka yerlerde iyileştirmeler için takas etmesi giderek daha olası görünüyordu.

A’lar bu yolu izleyerek oyundaki en iyi yakalayıcılardan biriyle ayrılıyor. 28 yaşındaki Murphy, şu ana kadar büyük liglerde 330 maça çıktı ve oyunun hemen hemen her yönünde iyi performans gösterdi. 46 home run yaptı ve .236/.326/.429 kombine vuruş çizgisine sahip. Bu üretim, 116’lık bir wRC+’ya yol açar, bu da onun lig ortalama vurucusunun %16 üzerinde olduğunu ve hatta ortalama yakalayıcının daha da ilerisinde olduğunu gösterir, çünkü genellikle diğerlerinden biraz daha düşük gelirler. Ayrıca 2022’de plakada ileriye doğru bir adım attı ve bundan önceki kariyerinde %25’in üzerine çıktıktan sonra plaka görünümlerinin sadece %20,3’ünde öne çıktı.

Defansif olarak, Murphy de övgü dolu eleştiriler alıyor. 2020’nin başından bu yana, onu ligde ilk 10’a yerleştiren bir sayı olan 13 Defans Koşusu Kaydedildi plakanın arkasında yayınladı. FanGraphs’ın çerçeveleme metriği, ona bu zaman aralığında üçüncü en yüksek sayı olan 19,5 verir. FanGraphs’a göre, bu çok yönlü katkılar, bu üç sezonda yenilemenin üzerinde 10 galibiyet elde etmesine izin verdi, tüm MLB yakalayıcıları arasında yalnızca JT Realmuto Onun önünde.

Gelmek için daha fazla.

Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―