Saints, Cameron Jordan’ın yaralı numarası yaptığını yalanladı, ayak burkulması için tedavi gördüğünü söyledi

Sonrasında NFL, Saints’e baskı yaptı defans sonu için Cameron Ürdün Sakat numarası yaptığı iddia edilen ekip, Jordan’ın numara yaptığını şiddetle reddeden bir açıklama yaptı.

Ekip, Jordan’ın sahaya düştüğünde gerçekten yaralandığını ve Buccaneers hücum hattına koşarken yetkililerin sakatlık molası almasına neden olduğunu söylüyor ve ekip, Jordan’ın o zamandan beri ayağından tedavi gördüğüne dair belgeler olduğunu söylüyor. .

Takımın açıklamasında, “New Orleans Saints, Pazartesi akşamı maçı kasıtlı olarak geciktirme iddialarını reddediyor” diyor. “Savunma oyuncusu Cameron Jordan, üçüncü bir yere düştükten sonra ayağında ağrı hissetti ve tıbbi yardım istedi. Mavi sağlık çadırına girerek sağlık görevlileri tarafından muayene edildi ve yapılan muayenenin ardından bantlanarak oyunu bitirebildi. Ertesi gün New Orleans’ta MRI çektirdi ve sol ayağında akut bir orta ayak burkulması geçirdiği doğrulandı. Oyunda aldığı sakatlık nedeniyle her gün tesiste tedavi görüyor. Azizler, para cezalarına uygun kanallardan itiraz edecek ve iddiaların yanlış olduğunun kanıtlanacağına inanacak.”

Jordan 50.000 $ para cezasına çarptırıldı, pozisyon koçu Ryan Nielsen 50.000 $ para cezasına çarptırıldı, baş antrenör Dennis Allen 100.000 $ para cezasına çarptırıldı ve Saints franchise’ı 350.000 $ para cezasına çarptırıldı. bu NFL ekipleri uyardı geçen hafta, sahte sakatlıkları ciddiye alacağını ve önemli bir disiplin sağlayacağını, ancak Azizler ligin hedefi kaçırdığını iddia ediyor.

Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―