Army vs. Navy 2022 nasıl izlenir: TV kanalı, çevrimiçi canlı yayın, futbol maçı tahmini, başlama zamanı


Kolej futbolunu özel yapan pek çok gelenekten belki de hiçbiri yıllık Ordu-Donanma Oyunundan daha iyi değildir. O kadar özel ve benzersiz bir oyun ki, programda bağımsız bir yer alıyor ve kolej futbolunun normal sezonunun son maçı olarak hizmet ediyor. Bu Cumartesi, Philadelphia’daki Lincoln Financial Field’da iki hizmet akademisi 123. kez karşı karşıya gelecek.

İlk toplantı 29 Kasım 1890’da West Point, New York’ta gerçekleşti. Akademiler 1927’ye kadar 30 kez ve ardından iki yıllık bir aradan sonra 1930’da tekrar bir araya geldi. O zamandan beri rekabet kesintiye uğramadı. Süre Ordu çoğu zaman rekabeti domine etti, Donanma o zamandan beri avantaja sahip ve genel seriyi 62-53-7 yönetiyor. Army 2016 maçını 21-17 kazanmadan önce Navy 2002-15 arasında üst üste 14 karşılaşma kazandı ve Kara Şövalyeler o zamandan beri altıda dördü kazandı. Ancak Navy geçen sezon Knights’ı 17-13 yenerek galibiyeti aldı.

CANLI: Cumartesi günkü Ordu-Donanma Maçını takip edin

Army vs. Navy canlı nasıl izlenir

Tarih: 10 Aralık Cumartesi | Zaman: 15:00 ET
Konum: Lincoln Finans Alanı — Philadelphia
TELEVİZYON: CBS | Canlı yayın: CBSSports.com, CBS Spor Uygulaması (Özgür)

Ordu ve Donanma: Bilmeniz Gerekenler

Başkomutanlık Ödülü hatta değil: Kupa, Ordu, Deniz Kuvvetleri ve Deniz Kuvvetleri arasındaki round-robin yarışmasının galibine verilir. Hava Kuvvetleri her sezon, ancak bu oyunun kazanan üzerinde hiçbir etkisi olmayacak. Hava Kuvvetleri, Navy’yi 13-10 ve Army’yi 13-7 yenerek 2016’dan beri ilk kez kupayı perçinledi. Army, kupayı önceki beş sezonda dört kez kazanmış veya elinde tutmuştu ve Navy, 2019’da almıştı.

Bir galibiyet Army’yi bir bowling oyununa göndermeyecek: Army, Navy’ye karşı galibiyet alırsa, sadece rakibini alt etmekle kalmayacak, aynı zamanda normal sezonu üst üste üç galibiyet alarak 6-6’ya ulaşacak. Bununla birlikte, galibiyetlerinden ikisi FCS rakiplerine karşı geldiğinden ve kase uygunluğu için gereken altı galibiyete yalnızca biri sayıldığından, bu, Şövalyeler için kase uygunluğunu kazanmak için yeterli değildir. Cumartesi günü ne olursa olsun, bu iki takım için de sezonun son maçı.

Donanma sezon boyunca gelişti: Deniz Kuvvetleri sezonunun başlangıcı, Midshipmen’in açılışını kaybetmesiyle korkunçtu. Delaware 14-7 ve ardından 37-13 mağlubiyetle Memphis. Donanma köşeyi dönmeden önce 2-5 başlayacaktı. 27-20 uzatma galibiyeti vs. Tapınak yakın, rekabetçi bir kayıp izledi. Cincinnati yolda. Bir hafta sonra, Mids neredeyse bayılıyordu. Notre Dame, 35-32 düşüyor. Sonra aradıkları üzüntüyü indirerek çıkardılar. UCF Orlando’da 17-14. 4-7 rekoru sizi yanıltmasın.

Ordu-Donanma tahmini, seçmeler

Öne Çıkan Oyun | Ordu West Point Kara Şövalyeleri Donanma Asteğmenlerine Karşı

Hizmet akademileri arasında göz ardı edilmesi imkansız olan oyunlarda inanılmaz bir eğilim var. 2005 sezonundan bu yana Ordu, Deniz Kuvvetleri ve Hava Kuvvetleri arasındaki maçlarda alt takım 43-9-1 kazandı. Buna, bu oyuna giden 16 düz alt koşusu da dahildir. Bu seri bir gün biter mi? Evet. Cumartesi olabilir mi? Emin. üzerinde olacak mıyız? Tanrım hayır. Alt kısım, akademiler arasındaki herhangi bir oyunda otomatik ateşlemedir. Tahmin: 32.5’in altında

Ordu-Donanma Oyununda zamanın %70’inden fazlasını hangi taraf kapsıyor? Öğrenmek için şimdi SportsLine’ı ziyaret edinhepsi çivilenmiş bilgisayar modelinden kolej futbolu alır.

Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―