49ers’tan Brock Purdy, Seahawks’a karşı ‘düşmanca’ Seattle ortamına hazırlandı


Perşembe gecesi sadece değil Brock Purdy’nin NFL’deki ilk kısa haftası, ancak Seattle Seahawks Lumen Field’daki ilk oyun deneyimi. Ne olursa olsun çaylak oyun kurucu hazırlıklı olacaktır.

Purdy Salı günü “Bence bu, oynayabileceğiniz en düşmanca ortam” dedi. “Ya burada, ya [Kansas City Chiefs] Ok başı, bunun için heyecanlıyım. Bütün bu adamlar burada birkaç kez oynadı, bu yüzden iletişim ve operasyon açısından neyin iyi neyin kötü olduğunu duymak yeterli.

“Onunla birlikte yuvarlanmaya hazır olacağız.”

Kaburga ve eğik yaralanma ile uğraşan Iowa Eyaleti ürünü, Perşembe gecesi oynayacak kadar iyileşmeye çalışıyor. Baş antrenör Kyle Shanahan, bunun bir şans olduğunu paylaştı. Purdy yeterince sağlıklı olmayabilir oynamak. Purdy veya deneyimli Josh Johnson Perşembe akşamı sahaya çıkarsa çıksın, baş antrenör çevreye hazırlıklı olmaları gerektiğini biliyor.

Shanahan Salı günü, “Seattle’a giderken, oradaki kadar gürültülü bir yerde olduğumu sanmıyorum,” dedi. “Taraftarlarının nasıl olduğunu biliyoruz, o stadyumun nasıl olduğunu biliyoruz. Buna hazır olmalısın. “Sadece hücum hattında değil, aynı zamanda grup halinde de birkaç kez duyabilmeyi bekleyemezsiniz.

“Orada oynamak büyük bir fark.”

Purdy, Iowa Eyaletinin ilk oyun kurucusu olarak dört sezonunda önemli sayıda yol maçı oynadı. Çaylak, Norman, Oklahoma’daki en gürültülü ortamı Oklahoma Üniversitesi ile karşılaştığında paylaştı.

Purdy, “Oraya her gittiğimizde, her zaman harika bir oyundu ve o insanlar, ensemizde nefes alıyorlarmış gibi hissediyorum,” dedi. “90 binden fazla insan vardı. Düşündüğünü gerçekten duyamıyorsun. Bu muhtemelen içinde oynadığım en iyi ortamlardan biriydi.”

Kalabalık gürültüsünün Seattle’da önemli bir faktör olması nedeniyle, Purdy’nin çağrıların grup içinde doğru bir şekilde iletilmesini sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapması gerekecek. Shanahan, Iowa State ürününün 14. Hafta Pazar günü ilk başlangıcındaki birkaç hata dışında, Purdy’nin ayrıntılı oyun çağrılarını ileterek övgüye değer bir iş çıkardığını söyledi.

İLİŞKİLİ: Purdy, CMC’nin 49ers’ın hücumunu ne kadar çabuk öğrendiğine hayret ediyor

Purdy, Perşembe akşamı oynanan oyunun büyüklüğünü fark eder. Bir galibiyetle 49ers, klasmanı sağlamlaştıracak ve sezon sonrasında 2 numaralı tohum ve iç saha avantajına bir adım daha yaklaşacak. 22 yaşındaki oyuncu, Seattle’ın düşmanca ortamındaki mücadeleyi sabırsızlıkla bekliyor ve oynayacak kadar sağlıklı olmayı umuyor.

Purdy, “Bu, en iyinin en iyisi ve benim için buna bir meydan okuma olarak bakıyorum” dedi. “Kendime buraya ait olduğumu kanıtlayabilirim ve burada oynayabilir ve tüm bu şeyleri yapabilirim – beceriksiz olmanın ve performans gösterebilmenin zorlukları. Özellikle de sezonun çok önemli bir bölümünde, ne gerekiyorsa yapacak.

“İlerlemek için pişmanlık yok. Ya da bunun gibi bir şey, yolun aşağısında olmasını istiyorum. Şu anda sahip olduğum her şeyi verdiğimden emin olmak istiyorum. Bu benim için büyük bir meydan okuma.”

Purdy, 49ers için muhtemelen oyun zamanı bir karar olacak, ancak hiçbir şey çaylağın oynamak istemesini engelleyemez.

49ers Talk Podcast’i indirin ve takip edin

Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―