49ers’ın geniş alıcıları, Deebo Samuel’in yokluğunda hızlanma şansının tadını çıkarıyor


49ers’ın Deebo Samuel olmadan en azından sonraki üç maçı planlaması gerekecek ve Kyle Shanahan, All-Pro’nun sakatlanmaması durumunda geniş alıcı grubunun hızlanacağından emin.

Shanahan, Samuel’in daha az ciddi bir hastalık geçirdiği için rahatladı. ayak bileği burkulması ve MCL yaralanması başlangıçta düşünülenden daha “Geniş sırt” olması bekleniyor “üç-ish” hafta boyunca eylem dışıBu, 49ers’ın normal sezon finalinde Arizona Cardinals’ı konuk ettiği 18. Hafta için geri dönebileceği anlamına geliyor.

O zamana kadar Brandon Aiyuk, Jauan Jennings, Ray-Ray McCloud ve Danny Gray’in boşluğu doldurması gerekecek.

Salı günü Shanahan, “Bence diğer adamlar fazlasıyla hazır,” dedi. “Bence bu adamlar bu fırsatı seviyor. Her zaman daha fazla orada olmak istiyorlar. Her oyunda beş genişlikte olmadığım için kızgınlar, bu yüzden bu adamlar bundan zevk alıyor.

49ers grubu, her ikisi de hamstring yaralanmalarıyla uğraşırken, 8. Haftada hem Samuel hem de Jennings olmadan hızlanmak zorunda kaldı. Aiyuk, Jimmy Garoppolo’nun en iyi alıcısıydı, altı hedefinin hepsini 81 yarda çekti ve bir touchdown aldı.

Christian McCaffrey ayrıca 8. Haftada hücumun Los Angeles Rams üzerindeki hakimiyetinin büyük bir parçasıydı, bir touchdown pası attı, bir touchdown resepsiyonu yakaladı ve bir touchdown için acele etti.

Shanahan, “Rams’a karşı harika bir iş çıkardıklarını biliyorum,” dedi. “Jauan’ı alacağımızı düşündüğümüz o hafta bile, hafta sonuna doğru onu alamadık ve birkaç adam adım atmak zorunda kaldı, bu yüzden adamlarımız Perşembe günü hazır olacak.”

Gray nihayet 14. Haftada NFL çapında bir alıcı olarak ilk pasını yakaladı ve Shanahan, çaylaktan daha fazlasını görmeyi bekliyor. Shanahan daha önce Southern Methodist ürününün daha tutarlı olması gerektiğinden bahsetmişti ve görünüşe göre Gray ilerliyor.

Shanahan, “Bence Danny, sahip olduğu aciliyete kavuştu, son altı haftadır burada bunu gerçekten fark ediyor,” dedi. “Oyunu çok daha iyi hale geldi, bu yüzden bize orada yardım etmesinin an meselesi olduğunu hissettik ve işleri doğru şekilde yapıyor ve oyuna biraz daha girdi.”

49ers, McCloud’da Samuel’e benzer bir şekilde çalışmayı da düşünebilir. McCloud, Samuel ile aynı vücut tipine sahip olmasa da, beş yıllık NFL gazisi, öyleymiş gibi oynuyor. Özel ekiplerde öne çıkan 26 yaşındaki oyuncu, daha büyük bir role hazır.

Shanahan, “Evet, onları benzer şekilde kullanabilirsiniz,” dedi. Kesinlikle farklı bedenler ama bunu Ray-Ray’e söyleme. Son derece gücenir. Deebo’yu herhangi bir koşuya sokarsanız ve ona yalnızca bunları yapabileceğini, bunu yapamayacağını söylerseniz, onunla daha sonra bir saatlik bir görüşme için hazırlanmanız veya zaman ayırmanız gerekecek, çünkü sizi aksi yönde ikna edecektir.

“İşte bu yüzden tüm kariyeri boyunca çok iyi bir futbolcu oldu. Ray-Ray dışarıda bir buldog ve boyunu düşünmüyor.”

İLİŞKİLİ: Shanahan, Lynch’e Purdy’nin başarılı olacağına nasıl güven verdi?

Samuel’in yerini doldurmak zor ama Shanahan, 49ers’ın kaleyi birkaç hafta elinde tutacak personele sahip olduğundan emin.

49ers Talk Podcast’i indirin ve takip edin

Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―