2024’ün 1 numaralı acemi Dylan Raiola, Ohio Eyaletinden ayrıldı


Top247’nin 2024 sınıfındaki 1 numaralı üyesi Dilan Raiola Ohio State’ten ayrıldı, ailesi 247Sports’a söyledi. 5 yıldızlı oyun kurucu, 9 Mayıs’tan bu yana Buckeyes ile sözlü olarak konuşuyordu.

Raiola’nın babası Dominic, “Koç Günü’ne ve Ohio Eyalet programına büyük saygı duyuyoruz” diye ekledi.

6 fit 3, 220 kiloluk Raiola, Georgia, Nebraska, Oregon ve USC gibi Ohio State’e bağlı. Bu programların tümü, beş yıldız için ilerleyen karışımda yer alıyor.

Bir genç olarak, Raiola paslarının yüzde 64’ünden fazlasını 2.435 yarda ve 22 golü sadece beş müdahaleye kadar tamamladı.

Yaşlı Raiola, “Her şey yeniden masaya yatırıldı,” dedi. “Süreci neredeyse yeniden başlıyor gibi. Kimseye yakın değil.”

Dominic, NFL’de 14 yıllık bir kariyerden önce ülkenin en iyi pivotuna verilen Rimington Kupasını kazandığı Nebraska’da bir All-American idi. Ablası TCU’da voleybol oynuyor.

247Sports Ulusal Analisti Chris Singletary, Raiola’yı özel yapan şeyleri açıklıyor.

“Fiziksel bir bakış açısına sahip görünüyor. Aynı zamanda beyzbol oynayan ve güzel bir atletik profili olan iki spor atleti. İyi orantılı yapı ve vücut. Fırlatmalarda güç ve hız oluşturan sağlam alt gövde. Devam etmesi gereken cesaret verici atletizm sergiliyor. kariyeri boyunca geliştikçe gelişir.

“Pürüzsüz ve kolay bir bırakma ile cebinde iyi bir boy. Raiola, ortalamanın üzerinde bir hareket kabiliyetine sahip ve alıcılarını yerleştirirken ve ilerlemeleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirken zaman kazanabiliyor. Çeşitli kol açılarından hızlı veya hızlı atışlar yapmak için flaşlar ve kol gücü Cebinden hareket halindeyken bile geçişlerde fermuar takar.

“Baskı altındayken cebinde durmaya ve pas vermeye istekli. Cep kapanırken gözlerini aşağıda tutuyor. Aceleye bakarken yakalanmıyor. Derin paslarında, alıcıların yakalama yapmak için altından koşmasını sağlayan iyi bir dokunuşa sahip. iyi cep varlığı ve farkındalığı.Gerekirse, yığın mesafe kazanmak için topu sıkıştırma yeteneğine sahiptir.

“Lisenin bitmesine iki yıl daha olmasına rağmen oyununda çok az boşluk olan genç bir oyuncu. Mekanik olarak çağın ötesinde ve onu elit bir şirkete sokan kol gücüne sahip. his sadece daha hızlı olacak ve ikinci doğa olacak. Birkaç yıl boyunca Power Five başlangıç ​​​​olmalı ve NFL Draft’ın erken dönem avantajıyla tüm konferanslar için potansiyel bir seçim olmalı.”

Raiola, ikinci sezonunu Burleson (Texas) High’da oynadı ve burada 3.341 yarda attı ve 32 gol atarak sadece beş müdahale yaptı.

Haberin orijinal burada okuyabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

More articles ―